Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Úri
REGISZTRÁCIÓ

Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Úri

Rendezés:

Összes találat: 0 db
Úrin további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Úrin
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (85993944)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4010 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Városközeli Édenkert: kényelem és gazdálkodási lehetőség a halastavak mellett! Eladóvá vált egy kivételes adottságú tanya Süly...
58 000 000 HUF
483 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (34479423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 3
Eladó monoron két generációs családi ház tégla falazatú. Az ingatlan főbb jellemzői: belterületi telken található. Az ingatlan ...
39 900 000 HUF
511 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bényei családi ház hirdetés (44457938)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 3
Cím: Jó állapotú, családi ház eladó tulajdonostól! Eladóvá vált Pest megye Bénye településen Fő úton lévő családi ház, haszno...
49 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (89817359)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 4
Tulajdonostól! ELADÓ családi ház Mende-Pusztaszentistván 1011 m²-es összközműves telken eladó egy 100 m²-es, összkomfortos csa...
72 000 000 HUF
720 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (73731256)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs lehetőség vagy telephely Monoron – Extrákkal felszerelt családi birtok eladó! Szeretne egy olyan otthont, ahol ...
89 000 000 HUF
706 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (45268347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladásra kínálom Gyömrő legszebb zöldövezeti helyén: a "Kastélydomb" lakóparkban, 2017-es építésű, kétszi...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (99543346)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 3761 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új építésű, prémium minőségű otthont keres, ahol a rezsi nem egy tétel, hanem szinte elhanyagolható? Sokak álma a vidékre köl...
110 000 000 HUF
894 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (49772379)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 3761 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ahol a modern mérnöki precizitás találkozik a vidéki önellátással – Eladó a „Gépészmérnök háza” Új építésű, prémium minőségű o...
110 000 000 HUF
639 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (61441424)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Világos, tágas belső terű 5 szobás 124 négyzetméteres családi ikerház eladó. A ház 2023-ban épült, D-NY-i tájolású, energia ta...
123 000 000 HUF
991 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (32747548)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan modern, kényelmes és világos terekkel rendelkezik, a 540 m²-es összközműves telek pedig lehetőséget kínál kertészke...
139 000 000 HUF
579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (63552471)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2880 m2
Szobaszám: 5
Monor központjához közel, mégis csendes környezetben kínálunk eladásra egy kb. 3000 M²-es telken elhelyezkedő, kétszintes, ötsz...
139 900 000 HUF
999 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi termőföld, szántó hirdetés (99433783)
Már
megnézted
Alapterület: 18000 m2
Telekterület: 18000 m2
Szobaszám: n/a
Vasad külterület 1, 8 ha szántó a valóságban legelő, rét településhez közel 2 jól járható földúttal határoltan a településtől k...
3 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői lakóövezeti telek hirdetés (99533754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: n/a
Pest megye Üllő városban eladó építési telekrészem. Helyileg Üllő Szőlőskert és Kölcsey u sarok. a telek össz mérete 1025m2 é...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi üdülő hirdetés (56285171)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pilisen ház eladó nagy telekkel Pilis zártkerti részén azonnal költözhető művelés alól kivett tégla ház keresi új tulaját! 199...
13 800 000 HUF
237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi zártkert hirdetés (95329346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség! Megvételre kínálom a Dányi tó mellett az utolsó üres telket, amin egy 60nm nagyságú pince födémmel is ta...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (83734595)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó szeretett otthonunk! Egy 72nm-es ház 731 nm telekkel Szentmártonkáta külterületén, de mégis 2 perc sétára a belterülett...
19 900 000 HUF
276 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási üdülő hirdetés (92739483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson Budapesttől 45 kmre egy 72 m2-s téglaépitésü kétszintes nyaraló, állandó ottlakásra is alkalmas. Telek mérete:...
27 500 000 HUF
381 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői lakóövezeti telek hirdetés (88947156)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: n/a
Pest megye Üllő családi házas övezetében közműves építési telek eladó. Mérete 320m2 ügyvédi megosztással kb 80-90m2-es család...
28 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41263283)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Családi ház a központ közelében- 29. 500. 000Ft Eladásra kínálunk egy 60 nm-es, kiváló elosztású családi házat, amely egy forg...
29 500 000 HUF
491 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (67363714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Eladó új építésű családi ház Szentmártonkáta Újtelepen – Budapesttől mindössze 40 km-re! Szentmártonkáta Újtelepen lévő, csend...
43 900 000 HUF
395 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Tulajdonostól eladó ingatlanok Úrin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a magánszemélyek kínálatából a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlan hirdetést keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az tulajdonostól eladó Úri házakat, itt az tulajdonostól eladó Úri lakásokat, ezen az oldalon az magánhirdetőtől eladó telkeket és itt az tulajdonostól eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Úri ingatlanokat listázó oldalt. Ha bővebb listában szeretnél keresgélni, akkor Neked ajánlom az eladó ház Úri és az eladó lakás Úri oldalakat.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most a magánszemélyek kínálatában! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.