Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Vatta
REGISZTRÁCIÓ

Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Vatta

Rendezés:

Összes találat: 0 db
Vattán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Vattán
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Harsányi lakóövezeti telek hirdetés (53636456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: n/a
Harsányi horgásztónál 811 m2-es építési terület eladó, amelyre akár a CSOK is igénybe vehető. Területen belül található vezeték...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (16586855)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Felújitandó családi ház, rendezett telken Emődön kiváló elhelyezkedéssel! Emőd csendes jól megközelithető részén kínálok...
8 500 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi erdő hirdetés (39496735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 46624 m2
Szobaszám: n/a
Mezőkeresztes Mezőkövesd között eladó 4 ha 6624 m2 térmértékű, 14, 45 aktj külterületű erdő vegyes faállománnyal: kocsányos töl...
7 100 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőkeresztúri lakóövezeti telek hirdetés (79834872)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: n/a
Csendes, nyugodt környezetben. . Kedves szomszédok
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőpapi családi ház hirdetés (44929437)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Eladó! 3594 Hejőpapi, Széchenyi i. Utca 4. Szám alatt, 1636 m2-es telken, 100 m2 külső alapterületű, 85 m2 hasznos belterületű...
17 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi hétvégi ház hirdetés (27595397)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 3
A nyaraló a '70-es évek óta a családom tulajdona, 1986-ban tetőráépítést, tetőtér beépítést, pilléres teraszt kapott. Az épüle...
25 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kácsi családi ház hirdetés (55323394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált családi házunk Kács településen, egy csendes kis zsák utcában, Dózsa György út 38sz. Ahol rendkívüli csend és nyug...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai hétvégi ház hirdetés (77738945)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Gólem-tónál a félszigeten szigetelt faház, a tóparttól kb. 50 Méternyi sétára. Az udvar térkövezett, fedett kocsibeállóval, zárt tárolóval. A házban víz, szennyvíz, villany, klíma bent van, gáz az udvarban. A 15 nm2-es terasz fedett, fagyálló járólapos.
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (32772957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 1
Miskolctapolcán, Barlang fürdőhöz közel, bekerített, panorámás, gondozott zartkerti telek, gazdasági épülettel eladó. Barlangfü...
4 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci hétvégi ház hirdetés (57176836)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kedvező lehetőség azoknak, akik nyugalomra és természetközeli kikapcsolódásra vágynak! ! Főbb jellemzők: Helyszin: Miskolc, ...
11 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98337319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Eladó mezőcsáton 1262nm sarki telken régi családiház! 138Nm hasznos térrel, két aszfaltozott útról megközelíthető autó bejárat!...
20 000 000 HUF
144 927 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (12443322)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alkalmi vétel a Kilián-délen! Miskolc legzöldebb lakótelepén, a Kilián délen – azonnal költözhető, remek állapotú lakás eladó! ...
23 500 000 HUF
559 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58973457)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kérem ingatlanosok ne KERESSENEK! ! ! ! Eladó Miskolcon, a Király utcában egy 28nm alapterületű garzonlakás. A lakás egy 10 ...
25 000 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycsécsi családi ház hirdetés (19554849)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújvárostól 8 km-re, Nagycsécsen eladó egy 3 szobás, szinteltolásos szép állapotú, részben felújított, szilikát szerkezetű,...
26 000 000 HUF
232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (38437397)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 3
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98338424)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Világos, jó elosztású 2 szobás + gardróbos tégla lakás eladó Miskolcon! Az ingatlan egy 57 m²-es, kiváló el...
27 900 000 HUF
489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiváló befektetés
Eladó Mezőcsáti hétvégi ház hirdetés (78339449)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Mezőcsáti Termálfürdő és Tanuszoda közvetlen közelében! Eladó egy hangulatos nyaraló csendes, nyugodt környezetben, néhány per...
28 000 000 HUF
311 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkzsérci családi ház hirdetés (93464377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1690 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy tágas telken álló, felújítandó családi házat Bükkzsércen, csendes, nyugodt, természetközeli környezetben. ...
28 500 000 HUF
259 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74413549)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fiatalos, igényesen felújított lakást keresel, ahol semmire nem kell már költeni? Akkor ezt látnod kell! Eladásra kínálok egy...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (42289441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma