Otthon Centrum ingatlan hirdetései

Az Otthon Centrum hálózat immár 15 éve az ingatlanközvetítés egyik legelismertebb szereplője melyet számos szakmai elismerés is bizonyít. Országos hálózatuk működése alatt nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség "Az év Ingatlanforgalmazója" díját, továbbá az "Innováció az ingatlanközvetítésben" és a "Kiválóság az ügyfélkiszolgálásban" díj tulajdonosai is. Ha a Otthon Centrum kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 16 216 db
Eladó Hosszúpályi lakóövezeti telek hirdetés (74983973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: n/a
Értékesítésre kínálunk Hosszúpályi csendes zsákutcájában egy 892 m2-es építési telket, amely a Víztorony közelében helyezkedik ...
4 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (63478534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt részén, a Hatvan utcai kert csendes, új építésű övezetében, magas műszaki tartalommal rendelkező, jó elrendezé...
134 990 000 HUF
1 106 475 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni sorház hirdetés (37575774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
131 990 000 HUF
851 548 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíracsádi lakóövezeti telek hirdetés (44355642)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4417 m2
Szobaszám: n/a
Nyíracsád belterületen eladó, egy 4417 nm-es kivett beépítetlen terület. , Mely 2 helyrajzi számos található és 2 utcára nyílik...
5 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25759343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 425 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 12
Siófok rózsadombján a Fokihegyen eladó egy 425 m2-es, 3 szintes, családi ház/panzió, 711 m2-es telken! Helyiségei: szuterén: ...
239 000 000 HUF
562 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (29969334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 6
Debrecenben a Júlia-telepen eladó egy 165 m2-es, nappali+ 6 szobás, felújított, többgenerációs családi ház, amely 559 m2-es tel...
159 900 000 HUF
940 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (53575254)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 235000 m2
Szobaszám: n/a
Debrecentől keletre, Erdőspusztán eladó 23, 5 ha erdő, szántó és rét. a közepén lévő 7. 665 Nm-es területre egy Ybl díjas építé...
495 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Kiadó Ebesi raktár hirdetés (34534349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 680 m2
Telekterület: 6301 m2
Szobaszám: n/a
Debrecentől 12 km távolságra Ebesen ipari övezetben lévő önálló, teljesen külön kerített 0, 63 ha-os területen fekvő 680 nm-es ...
1 000 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Ebesi raktár hirdetés (41464264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 680 m2
Telekterület: 6301 m2
Szobaszám: n/a
Debrecentől 12 km távolságra az autópályától mindössze 6 km-re Ebesen ipari övezetben lévő önálló, teljesen külön kerített 0, 6...
500 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (68479483)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10124 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben, fő út mentén, 10. 000 m2-es, művelési ág alól kivont ipari telek eladó. Jellemzői: -Építési övezeti besorolása : ...
101 240 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (53593427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 120000 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben, fő út mentén, közel 12 ha-os művelési ág alól kivont ipari telek eladó. Jellemzői: -Építési övezeti besorolása : ...
1 500 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49921541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
87 m2 alapterületű Exkluzív, kettő szintes, Déli tájolású, 4 szobás lakás. A lakáshoz tartozik a társasház tulajdont alapító o...
136 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (74459763)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Debrecentől 5km-re Mikepércsen, csendes kertvárosias környezetben Eladó egy 85 nm-es 2 szobás könnyű szerkezetes családi ház 40...
77 900 000 HUF
916 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38447262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 4
Debrecen új építésű családi házas övezetében, a Lencz-telepen eladó néhány éve épült nettó 91 nm-es 4 szobás gyönyrű családi há...
145 000 000 HUF
1 074 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (39379134)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen Homokkert kiemelt övezetében, ipari területen, ingatlan eladó. A terület jellemzően ipari, településgazdálkodási tele...
119 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (33363461)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4749 m2
Szobaszám: n/a
Vállalkozók, vállalkozások figyelem! ! Kivételes lehetőség egy saját telephely létesítésére közel 0, 5 ha területen a forgalm...
199 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpi lakóövezeti telek hirdetés (47355789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3366 m2
Szobaszám: n/a
Debrecentől mindössze 35 km-re Fülöp település csendes részén egy majd 1 Ha-os (9264 nm-es) belterületi telkek ( 3 egymás melle...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi sorház hirdetés (28334939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 500 m2