Otthon Centrum ingatlan hirdetései

Az Otthon Centrum hálózat immár 15 éve az ingatlanközvetítés egyik legelismertebb szereplője melyet számos szakmai elismerés is bizonyít. Országos hálózatuk működése alatt nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség "Az év Ingatlanforgalmazója" díját, továbbá az "Innováció az ingatlanközvetítésben" és a "Kiválóság az ügyfélkiszolgálásban" díj tulajdonosai is. Ha a Otthon Centrum kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 16 167 db
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (59727238)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív designlakás saját kerttel Érd Parkváros szívében – Teljes bútorzattal, azonnal költözhetően! Stílus. Kényelem. Minős...
109 700 000 HUF
1 662 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (67248452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest szívében, a 6. kerület Zichy j. Utcában kiadó egy 80 m²-es, praktikus elrendezésű irodahelyiség. Az ingatlan főbb je...
745 857 HUF/Hó
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15298287)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fektessen be a jövőbe egy kivételes ingatlanba a Budapest 08. kerületének szívében, a Corvin negyedben! Ez a használt lakás nem...
99 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (26593759)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső VI. kerületben, az andrássy úton, karnyújtásnyira az operaháztól, eladó, a 88 nm-es, 2 szoba hallos, felújítandó, erkélye...
215 000 000 HUF
2 443 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27227783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros történelmi részén v. kerületben, frekventált helyen, az Erzsébet híd és a Szabadság híd között, közvetlenül a Belgrád ...
117 360 000 HUF
2 095 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (99924581)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27283834)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
230 360 000 HUF
2 094 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (95555242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. Ker. Szívében fektessen be a jövőbe! - 76 Nm, - 3 szoba, - 3 fürdőszoba, - kiváló állapot, - frissen felújított, - g...
118 000 000 HUF
1 552 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bálványosi külterületi telek hirdetés (95798543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 69182 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Bálványos szívében, a Szabadság utcában egy 69 182 m²-es, egybefüggő területet, amely bel- és külterületi telk...
327 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59862577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosában, a VI. kerület frekventált részén, az Opera és az Andrássy út közelében kínálunk eladásra egy 72 m²-es, 1...
109 900 000 HUF
1 408 974 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési raktár hirdetés (34314249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 2663 m2
Telekterület: 4989 m2
Szobaszám: n/a
Vecsés ipari övezetében jó adottságú és állapotú telephely eladó - súlykorlátozás nélkül megközelíthető - saját trafó (3x250 A...
690 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Büki iroda irodaházban hirdetés (12375742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bükön, a fürdővárosban, a Forrás Üzletközpont területén 19 m2-es, üzlet (iroda) kiadó. Akár azonnal, kedvezményes áron bérbe ve...
60 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (35138344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: n/a
Ilyen panorámára vágysz? -Örökpanorámás telkek Kőszegdoroszlón Egy különleges helyre vágysz álmaid otthona megvalósításához, a...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (22793737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: n/a
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (77232579)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: n/a
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (74297599)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: n/a
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (86881732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1277 m2
Szobaszám: n/a
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegdoroszlói lakóövezeti telek hirdetés (94444498)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: n/a
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (73332386)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 6
Szombathely kimagaslóan kedvelt városrészén, Herényben kínálunk eladásra egy téglaépítésű, 400 nm-es, 5 szoba + nappalival és 4...
199 000 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (52435164)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Szombathely K-i városrészén kínálunk eladásra egy 1950-ben épült, tégla falazatú, 71 nm-es családi házat. Az ingatlan 2 + 1 sz...
29 900 000 HUF
421 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal