Otthon Centrum ingatlan hirdetései

Az Otthon Centrum hálózat immár 15 éve az ingatlanközvetítés egyik legelismertebb szereplője melyet számos szakmai elismerés is bizonyít. Országos hálózatuk működése alatt nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség "Az év Ingatlanforgalmazója" díját, továbbá az "Innováció az ingatlanközvetítésben" és a "Kiválóság az ügyfélkiszolgálásban" díj tulajdonosai is. Ha a Otthon Centrum kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 16 167 db
Eladó Nyíregyházai külterületi telek hirdetés (99522377)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10034 m2
Szobaszám: n/a
Rendkívül jó adottságokkal rendelkező ipari övezeti 10, 034 m2-es telek eladó Nyíregyházán a Lego gyár közelében. a telek 43, 3 méter utcafronti szélességgel rendelkezik.
58 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai iroda irodaházban hirdetés (49429599)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán a Kossuth téren egyterű 44 m2-es üzlethelyiséget kínálok eladásra! Az üzlethelyiség használható: - kiskereskede...
5 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (77335134)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan alkalmas vállalkozásra, vagy nagy család részére! A ház főbb jellemzői: - Tufa falazat - Gáz és vegyes tüzelésű központi fűtés - Fa nyílászárók - Tágas terek - Garázs - Erkélyek és terasz Bővebb információért kérem hívjon!
16 300 000 HUF
90 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (48594448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 3900 m2
Telekterület: 15000 m2
Szobaszám: n/a
Élelmiszeripari támogatások igénybe vételéhez kiválóan alkalmas ingatlan! Nyíregyházától 25 km-re az Autópálya lehajtótól 8 km...
690 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (47269655)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Nyíregyháza központjától 7 km-re Jánosbokorban a következő paraméterekkel: -4500 m2 alapterület -22m-es ut...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hotel, szálloda, panzió hirdetés (15249281)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 1523 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan főbb jellemzői: - Tégla szerkezet 15 cm szigeteléssel - Modern kialakítású 2 szintes épület lapos tetővel - Az épü...
240 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi iroda irodaházban hirdetés (38435426)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Nyírpazony külterületén, a 4-es főút mellett, egy 6731 nm-en elterülő telephelyet, melyen jelenleg kőmegmunkál...
187 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (32297779)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: n/a
Levendula utcában, jelenleg gyümölcsös besorolású telek eladó. A lejtése miatt igazán egyedi. Jelenleg is művelt a terület, b...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35345894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2064 m2
Szobaszám: n/a
Levendula utcában, jelenleg gyümölcsös besorolású telek eladó. A lejtése miatt igazán egyedi. Jelenleg is művelt a terület na...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (69227737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: n/a
Levendula utcában, jelenleg gyümölcsös besorolású telek eladó. A lejtése miatt igazán egyedi. Jelenleg is művelt a terület, i...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (25659776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosában eladó egy 225 nm-es ikerház üzlethelyiséggel. A ház egy csendes mellékutcában található, ahonnan 5 p...
129 500 000 HUF
575 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (93935573)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: n/a
Ha csendre, vízparti közelségre vágyik íme egy remek lehetőség! Nyíregyháza-Császárszálláson, kb. 150 Méterre a tótól telek e...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (87736583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Nyíregyháza belvárosának közelében, egy jelenleg is működő üzlethelyiség. Az üzlet: - bruttó 368 nm (nettó 303nm) - 200...
199 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monoki hotel, szálloda, panzió hirdetés (99768349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2489 m2
Szobaszám: n/a
Monoki vendégház, fesői környezetben! Eladó Kossuth Lajos szülőhelyén található vendégház. Monok település a Zempléni borvi...
89 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai étterem, vendéglő hirdetés (25973184)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 635 m2
Telekterület: 1606 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán nagyforgalmú utak találkozásánál, bevezetett csárda- étterem. . . . . . Az ingatlan főbb jellemzői: - Saját par...
235 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai iroda irodaházban hirdetés (42473724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2