Otthon Centrum ingatlan hirdetései

Az Otthon Centrum hálózat immár 15 éve az ingatlanközvetítés egyik legelismertebb szereplője melyet számos szakmai elismerés is bizonyít. Országos hálózatuk működése alatt nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség "Az év Ingatlanforgalmazója" díját, továbbá az "Innováció az ingatlanközvetítésben" és a "Kiválóság az ügyfélkiszolgálásban" díj tulajdonosai is. Ha a Otthon Centrum kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 16 175 db
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (34621921)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Elkezdődött az v. Ütem ÉPÍTÉSE! ALACSONY rezsiköltségű újépítésű házak teskándon ❗❗❗ KORSZERŰ újépítésű házak TESKÁNDON❗❗❗ M...
63 500 000 HUF
774 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi családi ház hirdetés (41958143)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
53 500 000 HUF
743 055 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (93793827)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1308 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Egerszeghegyen, egy csendes utcában, 1308m2-en elhelyezkedő, tégla építésű, cserép borítású kis házat, melléké...
8 500 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (41844746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2871 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Zalaegerszeg Jánkahegy városrészében, ahol egy 107 négyzetméteres, jó állapotú ház várj...
50 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői családi ház hirdetés (47695277)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1801 m2
Szobaszám: 3
Zala vármegyében, az Őrség közelében Zalalövőn található ez a kivételes lehetőség, amely ideális választás lehet akár össze köl...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (41259282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 1
Becsehelyi hegyen kínálunk eladásra egy 35 négyzetméteres, zárt kerti ingatlant, amely a természet közelségét és a nyugalom szi...
4 800 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykutasi raktár hirdetés (15915328)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség kereskedelmi vállalkozások számára! Zala vármegye szívében, Nagykutason kínálunk eladásra egy 250 nm alapte...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (94579526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Csácsi városrészen egy csendes, erdő melletti kétszintes kis házikót minden bájával és kényelmével együtt. a...
29 500 000 HUF
641 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalapai lakóövezeti telek hirdetés (92127745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 221 m2
Szobaszám: n/a
Zala megye északkeleti részén, egy csendes kistelepülésen, Szalapán kínálom megvételre ezt a 221 nm nagyságú, rendezett, belter...
1 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaköveskúti lakóövezeti telek hirdetés (44567583)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1813 m2
Szobaszám: n/a
A festői szépségű Zalai-dombságban, az ország egyik legkisebb településén, Zalaköveskúton kínálom megvételre ezt a két helyrajz...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (23652427)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 8
Zalaegerszeg belvárosában kínálom megvételre ezt a bruttó 300 nm-es, három szintes, jó állapotú családi házat. Az 1982-ben épül...
128 000 000 HUF
426 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi lakóövezeti telek hirdetés (43328419)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Szenterzsébethegyen egy lf besorolású, gyümölcsös megnevezésű zártkerti, építési telket, mely művelés alól ki ...
6 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentmihályi családi ház hirdetés (74563488)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy megtaláltad a tökéletes otthont egy szépen rendezett kis területtel. Ez az otthon Zalaszentmihályon található,...
49 000 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (43364337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 7
Tökéletes választás összeköltöző családoknak vagy barátoknak, akik együtt – de mégis külön – szeretnének élni! Ez a 869 nm-es...
99 900 000 HUF
384 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (44357476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg belváros közeli 3 szobás 86 nm-es ingatlant kínálok eladásra. Ingatlan jellemzői: -földszinti -sorház jellegű, ...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (58577359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 537 m2
Szobaszám: 3
Eladó ez a kivételes lehetőség Zalaegerszeg Páterdomb városrészében, ahol egy 100 négyzetméteres, ház várja új tulajdonosát. Az...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (93474894)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 3
Zalaegerszegen, Páterdombi városzrészen, közel a belvároshoz, felújítandó családiház eladó! Az ingatlan egy 429 nm es telken h...
62 500 000 HUF
568 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (79775454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 3478 m2
Szobaszám: 5
Rendkívüli lehetőség nagycsaládosoknak, összeköltözőknek! Alsónemesapátiban közel 200 nm családi házat kínálok eladásra, mely...
56 990 000 HUF
284 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (58243244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 4
Ha egy önálló családi házat keres, közel a belvároshoz, de mégis madárcsicsergésre szeretne ébredni, akkor ajánlom figyelmébe e...
63 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi lakóövezeti telek hirdetés (44438415)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: n/a
A telek kiváló lehetőséget kínál azoknak, akik egy nyugodt, elbújós környezetben szeretnének pihenni, kertészkedni. a környék c...
2 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal