Otthon Centrum ingatlan hirdetései

Az Otthon Centrum hálózat immár 15 éve az ingatlanközvetítés egyik legelismertebb szereplője melyet számos szakmai elismerés is bizonyít. Országos hálózatuk működése alatt nyolcszor nyerte el a Magyar Ingatlan Szövetség "Az év Ingatlanforgalmazója" díját, továbbá az "Innováció az ingatlanközvetítésben" és a "Kiválóság az ügyfélkiszolgálásban" díj tulajdonosai is. Ha a Otthon Centrum kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 16 174 db
Eladó Budaörsi iroda irodaházban hirdetés (63244444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budaörs forgalmas, kedvelt kereskedelmi részén, kis- és nagykereskedelmi üzletek, bemutatótermek szomszédságában elhelyezkedő, ...
499 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (35472246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Fedezze fel ezt a lenyűgöző, kiváló állapotú házat Budaörsön, Pest vármegye szívében, amely tökéletes választás fiatal felnőtte...
314 900 000 HUF
1 192 803 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Telki családi ház hirdetés (42744794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 6
Eladó Telkiben, csendes mellékutcában, DNy-i fekvésű, nettó 300 nm (csak lakóterület) bruttó 410 nm (garázzsal, terasszal, plus...
233 824 500 HUF
570 303 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi külterületi telek hirdetés (95736375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: n/a
Biatorbágyon Ürgehegyen, 2900 nm-es telek eladó. A telken egy kicsi ház található. A telek 25 m széles. Csak villany található az ingatlanon. Nem kell kifüggeszteni az ingatlant.
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (31942633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, vadonatúj otthon Rózsadomb szívében – közel a Rózsakerthez! Budapest egyik legkeresettebb részén, a Rózsadombon ela...
149 000 000 HUF
2 013 513 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári hétvégi ház hirdetés (93781883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Martonvásáron, Zártkerti részen Bruttó 66 nm-es családi ház eladó. Nappali, konyha, fürdőszoba, terasz a földszinten, emeleten 3 kicsi szoba, wc elrendezésű a ház. A telek 770nm es keskeny, kb 7. 5 M széles.
40 000 000 HUF
597 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (73745749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 4
Modern otthon egy szinten – Érd Parkváros egyik legjobb részén Álmai otthona most épül – legyen Ön az első lakója ennek a stíl...
129 900 000 HUF
866 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (44932833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Diósd egyik kedvelt részén, a Felsőgazdag dűlőben! 1070 M²-es, összközműves telek várja új tulajdonosát. ...
41 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43691767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiadó exkluzív irodahelyiség az Operaház mellett! Budapest szívében, a Hajós utcában, az Operaház közvetlen szomszédságában k...
650 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti tégla lakás hirdetés (74358797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Törökbálint kedvelt, csendes, zöldövezeti részén kínáljuk eladásra ezt a netto 92nm (brutto 146 nm), nappali+ 3 szobás társashá...
118 000 000 HUF
808 219 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75975973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1737 m2
Szobaszám: 4
Új építésű családi ház eladó Érd, Fenyves-Parkváros csendes részén Érd Fenyves-Parkváros nyugodt, autópályától távol eső részé...
229 000 000 HUF
1 205 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (58572344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4106 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Dánszentmiklós területén, lakóövezet közelében, DNy-i fekvésű, zártkerti, „Gyümölcsös” megnevezésű, 4106 nm-es gondozott ...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (42857797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budaörs központjában, kis lakásszámú társasházban eladó ez a netto 90 nm-es, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, második emele...
139 700 000 HUF
1 455 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94424939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
Eladó Érd Parkváros egyik legkedveltebb részén egy egyedi megjelenésű, prémium mediterrán hangulatú családi villa, amely nemcsa...
280 000 000 HUF
756 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonendrédi családi ház hirdetés (94584277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma