Eladó parasztház (1190 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 190 db
Eladó Halastói családi ház hirdetés (92377557)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178809 hivatkozási számú halastói családi ház. Családi ház eladó...
18 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23857567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2944 m2
Szobaszám: 2
Magy település csendes utcájában természetközeli, de lakott helyen eladó ez a vályog építésű, karbantartott, nagyrészt felújíto...
13 490 000 HUF
210 781 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csőszi családi ház hirdetés (47263743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Csősz községben, ahol a modern életstílus és a természet közelsége találkozik! Ez a fri...
27 500 000 HUF
361 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novaji családi ház hirdetés (39542423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Novaj település központi részén eladásra kínálunk egy 60 m2-es, felújítandó parasz...
10 700 000 HUF
178 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (77737136)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Rendkívüli árzuhanás! Családi okok miatt sürgősen eladóvá vált ez az igényes, néhol eklektikus stílusban felújított ház. Laká...
99 900 000 HUF
713 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (33735884)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! Modern, felújított parasztház eladó Zsákán! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Eladó Zsáka csendes részén egy ízlésesen felújít...
14 800 000 HUF
211 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonyi családi ház hirdetés (73964577)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1414 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál, Parádtól 3 kilométer távolságra, Bodonyban, 1414 nm-es telken elhelyezkedő, közepes állapotú, 100 nm-es...
26 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesztegnyői családi ház hirdetés (87742766)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 4900 m2
Szobaszám: 2
Vidéki hangulat! Eladóvá vált Mesztegnyőn ez a 70 m2-es, takaros vidéki parasztház nagy telekkel, sok lehetőséggel! ! Az in...
23 900 000 HUF
281 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csajági családi ház hirdetés (57633334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1378 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A Lido Home Balatonalmádi ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a családi házat -A ház falazata vályog, jellege tradicionális hos...
79 900 000 HUF
596 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (94767355)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3
A tisza-tó melletti poroszlón, az ökocentrum közelében, csendes utcában eladó egy 3 szobás, összközműves, összkomfortos, 71 m2-...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (34573537)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tornácos vályogház Hajdúszováton, csendes zsákutcában! Eladásra kínálok Hajdúszováton, egy nyugodt, forgalomtól mentes ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novaji családi ház hirdetés (95443357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
10 700 000 HUF
178 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (53427574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 254 m2
Szobaszám: 3
Piliscsaba központjában eladó egy igazi klasszikus, mégis modern, tornácos családi ház, azonnal költözhetően! Piliscsaba egyi...
95 000 000 HUF
1 217 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (65492684)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Belvárdgyulai családi ház hirdetés (21913332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1541 m2
Szobaszám: 2
Belvárdgyulán két családi ház egy telken! Belvárdgyula központi részén eladásra kínálunk egy 1541 m2-es telken elhelyezökedő ...
15 000 000 HUF
272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (29954292)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (42395171)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1704 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegyében Fülöpszállás település központjában eladóvá vált egy az 1900-as évek elején épült nagypolgári tégla épí...
19 800 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (49734399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (45123423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 74 m²-es családi ház Iregszemcsén, egy nyugodt, kis utcában. Vegyes falazattal (tömés + tégla). Tehermentes, ...
13 400 000 HUF
181 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (32394317)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 74 m²-es családi ház Iregszemcsén, egy nyugodt, kis utcában. Vegyes falazattal (tömés + tégla). Tehermentes, p...
13 400 000 HUF
181 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való parasztházat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal