Penthouse lakás (1958 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 958 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94444441)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Taraliget Lakóparkban (Budapest, X. kerület) azonnal költözhető, kiváló minőségű, "igazi" penthouse lakás eladó. a lakóterüle...
165 000 000 HUF
1 513 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei tégla lakás hirdetés (86461389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium ajánlat, kizárólag irodánk kínálatában! A Lido Home Balatonboglár Ingatlaniroda megvételre kínálja Balatonlelle közpon...
175 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (18277477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kényelem, panoráma, belvárosi luxus! Budapest VIII. kerület, Csarnok negyedében eladó egy 2023-as építésű, páratlan adottságo...
199 900 000 HUF
2 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33343974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakjon a város felett! Vagy fektesse a pénzét egy kiválóan hasznosítható ingatlanba! Park west 2 projektben eladó a legjobb ado...
169 000 000 HUF
2 770 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44477397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes új építésű penthouse eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Eladó egy különleges, új építésű luxus penthouse Budape...
1 000 000 000 HUF
4 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23253837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Scroll down for the English version. Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. A II. kerület egyik kedvelt részén el...
740 000 EUR
3 405 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (22335297)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonfüreden, a Balaton közelében, kiváló infrastrukturális ellátottságú környezetben, parkosított területen épülnek új építé...
409 317 781 HUF
2 465 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (45314315)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasház földszintjén kínálom megvételre, ezt a kertkapcsolatos, keleti tájolású lakást. Most Akciós ár: 90 Millió...
89 500 000 HUF
1 420 634 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (79588746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a folyamatosan megújuló és egyre népszerűbb Csarnoknegyedben, a Tolnai Residence-ben kínálunk eladá...
249 000 000 HUF
2 349 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73157456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, kétszintes penthouse lakás Madárhegy legszebb részén privát lifttel, tetőterasszal! Első tulajdonostól eladó egy kül...
373 800 000 HUF
1 957 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27352554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű, belső kétszintes penthouse lakás a Tarhos utca környékén, buda legkeresettebb RÉSZÉNKivételes lehetőség azoknak, aki...
364 991 000 HUF
2 683 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74133337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exclusive Penthouse Apartment for Sale Every Room Has Its Own Balcony! Floor area: 124 m²Rooms: 4 (3 bedrooms + 1 living room w...
255 000 000 HUF
2 056 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (73714774)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dabas szívében a Bartók Garden luxus lakóparkban eladó egy penthouse amerikaikonyhás -nappalival rendelkező napfényes lakás. Az...
77 872 000 HUF
1 366 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (43439552)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A projekt keretében egy 1. emeleti, 61 nm-es, nappali + 2 szobás lakás, 11 nm-es erkéllyel várja új tulajdonosát. Itt az ideje...
101 008 305 HUF
1 655 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75477433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű exkluzív lakások Budapest i. kerületében – Naphegy Budapest i. kerületének egyik legkeresettebb és legértékállóbb v...
124 000 000 HUF
3 444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41555383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Penthouse Rezidencia Újlipótváros Szívében Bérelhető egy páratlan adottságokkal rendelkező, legfelső emeleti ingatlan ...
359 000 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33222224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Luxus Penthouse a Marina Prestige Residence-ben A kifinomult elegancia, a kompromisszummentes luxus és a teljes diszkréció tök...
370 000 000 HUF
2 466 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (82843334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
1 000 000 000 HUF
4 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55875463)