Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (79534695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben házrész, Eladó! A Szabó Kálmán utcától, pár perc sétára eladó egy tégla építésű, 35 m2-es házrész. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53574578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társa...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83713733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Homokkert városrészen a Borzán Gáspár utcából nyíló csendes utcában, 70 nm-es családi ház eladó. 2 Szobás, de +1 szo...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11351393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka befektetési lehetőség az Egyetem sugárúton – 1+1 szobás lakás eladó Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, a Libake...
46 000 000 HUF
1 314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (34974293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András kertben, aszfaltos út közelében, eladó egy 798 m2 es zártkerti telek, melyen található egy 16 m2 es, 1 sz...
14 900 000 HUF
931 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (71426989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen - Bayk András kertben, a Vámospércsi út felőli részén, felújított, 2 épületből álló, 25 m2 es, 2 szoba elrendezésű, va...
15 900 000 HUF
454 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (59997931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen - Gáspár György kertben, a Salakos utca közelében, eladó egy 732 m2 es gyümölcsös zártkerti telek, melyen található eg...
9 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (35562461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belváros szivében az Aranybika szomszédságában, panelprogramos, 54m², 2 szobás, 8. emeleti lakás eladó! Jellemzői: ...
47 450 000 HUF
878 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (62177422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Sestakertben eladóvá vált egy 45m2-es 10. Emelti felújítandó panel lakás, az Agrár egyetemre néző panorámával. ...
49 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37376382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Kerekestelep, 41 m2 es, 2 szobás, fürdőszobás ház 786 m2 telken eladó! Jellemzői: - aszfaltos út közelében találhat...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22554124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Kerekestelep, aszfaltos utcában eladó egy 568 m2 es építési telek, melyen található egy 60 m2 es, 2 szobás, felújítan...
35 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (24758643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen belvárosában, csendes utcában! Debrecen belvárosában, a nyugodt, forgalomtól mentes Csillag utcában kín...
44 999 000 HUF
749 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45317758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72442938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss árcsökkentés – kiemelt ajánlat a belváros KÖZELÉBEN! Debrecen Belvárosának közelében, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (92349336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 1
Eladó hétvégi ház Bayk András kert kedvelt részén, a Pipitér utcában Csendes, természetközeli környezetben, lakott utcában kín...
12 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49152372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49986839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! - a családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44286293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Tócórét egyik csendes utcájában eladó családi ház. A ház teljes körűen felújított, 1 szobás + nappalis családi ház, ...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59233546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es...
45 900 000 HUF
819 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76454317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Biczó István zártkertben eladó egy 32 nm-es felújított tégla ház, mely 727 nm-es telken fekszik. A házhoz tartozik eg...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal