Sürgősen eladó ingatlanok Debrecen (272 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 272 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (77971992)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a Belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 5...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33598934)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, Jánosi utcán kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Debrecenben, a Jánosi utcán eladó egy kétszobás, ...
45 990 000 HUF
1 095 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34839375)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújításra szoruló ingatlan, melynek vételára 31 500 000 huf. Az ingatlan Kondoroskertben található, egy nagyméretű,...
31 500 000 HUF
787 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (45779553)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti mű...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (44979124)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen - Biczó István kertben, a panoráma út közelében, 35 m2 es, 1 szoba, konyha, előszoba elrendezésű zártkerti kisház 1047...
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23749364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó szuterén lakás Debrecenben! 61 Nm-es, jó elosztású ingatlan várja új tulajdonosát, aki saját ízlése szerint...
49 000 000 HUF
803 278 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83949543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 3
Debrecen, Csapókert, Sámsoni út mellett eladó, 84 nm-es, felújítandó, gáz konvektor fűtéses, tégla építésű családi ház, 318 nm-es, összközműves saroktelken. Az épület jelenleg rendelőként funkcionál, átminősítése megoldható.
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37447235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3067 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Biczó i. Kertben (Csárda út) egy 3. 067 m2-es telken lévő nettó 70 m2-es, 2 szobás, teraszos, vegyes falazatú, jó...
40 000 000 HUF
571 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36443428)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Akció! 4 Millió ÁRENGEDMÉNY! Eladó telekárban Debrecen Erkel Ferenc utcán egy erősen felújítandó állapotú 2 szobás Kádár kock...
40 900 000 HUF
951 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77182441)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
40 900 000 HUF
951 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (94471738)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis ház – nagy lehetőség debrecenben! SŰRGŐSEN eladó! ! Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzenetben lehetséges! K...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (46474465)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, csendes, kellemes környezetben, a Mikes Kelemen utcán, közel a belvároshoz, Nagyerdőhöz és az egyetemi campushoz, 55 ...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (44638357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43383653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Biczó István-kertben eladó egy zártkerti, beton alapra, vegyes falazatú, közel 72 nm hasznos alapterületű, 3 kül...
24 900 000 HUF
311 250 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni hétvégi ház hirdetés (43346485)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Biczó István kertben, a Panoráma út közelében, tetőteres, 60 m2 es, nappali + 2 szobás, fürdőszobás, zártkerti ház, 2...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64749793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43594644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es t...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal