Sürgősen eladó ingatlanok Győr (124 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 124 db
Eladó Győri egyéb lakás hirdetés (35843114)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mobil házak értékesítése Magyarország egész területén! Gyors megoldás azoknak akik saját otthonra vágynak kedvező áron, hiszen ...
14 050 000 HUF
246 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (81167777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a Győr Szúnyog szigeti zártkerti hetvégi házat! KIVÉTELES és ritka AJÁNLAT! A ...
25 000 000 HUF
438 596 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri családi ház hirdetés (36458939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Győr-Sashegyen eladó, egy 3470m2-es zártkerti ingatlan. A telken 60 m2-es könnyűszerkezetes raktárhelyiség található, amiben ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47879687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 1
Győr Szabadhegyen, a Banai úton eladó, egy 874 m2-es művelési ág alól kivett zártkerti ingatlan. A telken található, egy 20 m...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (84464474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
•Győr egyik legjobb városrészében, csendes családi házas övezetben •34 m²-es, földszinti lakás eladó •Felújítandó állapot •Elhe...
32 990 000 HUF
970 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (44379435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag NÁLAM! Téglalakás panel árán! Kedvező paraméterekkel, akár saját használat akár befektetésben gondolkozol! Győr...
40 000 000 HUF
740 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (53766974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 2
Győr-Kertvárosban, 36 nm-es zártkerti ház csendes zsákutcában eladó. * a fűtés kályhával és villanyfűtéssel, a víz fúrt kútta...
23 990 000 HUF
666 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (64774576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prime Home Győr Ingatlan Iroda eladásra kínálja Győr Adyvárosban, a Kodály z. Úton ezt a 2 szoba +hall -os lakást. Az ingatla...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (43838413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 1
Zártkerti ingatlan eladó Győr-Sashegyen - kiváló lehetőség kikapcsolódásra vagy gazdálkodásra! Győr közkedvelt külvárosi részé...
15 700 000 HUF
523 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (42955456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kisbácsán eladó egy 34 nm-es kis ikerház közös udvarban. Kisbácsán sürgősen eladó egy 34 nm-es, előszoba, konyha, kamra fürdős...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (43247763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Révfalui kuriózum. . . Szinte panel áron! Győr - Révfalu és Sárás határán, gyönyörű természeti környezetben eladó egy amerika...
36 490 000 HUF
608 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (99314437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Szitásdomb kertkapcsolatos új építésű lakások eladók Befektetők, új lakás vásárlók! Győr közelében Szitásdombon új építé...
34 500 000 HUF
862 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (31734862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 28 nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebbő...
14 490 000 HUF
517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (98913343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 36nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebből...
16 990 000 HUF
471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (74225573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 1
15 700 000 HUF
523 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (63532445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! Az ár a fűtéskész állapotra ...
43 000 000 HUF
1 228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (33374433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! A két ütemben felépülő, 42 é...
43 000 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (45452944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 1
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a győrben található NYARALÓT! Ez a nagyon jó alapokkal rendelkező nyaraló önma...
14 900 000 HUF
931 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24132727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prime Home Győr Ingatlan Iroda eladásra kínálja Győrben az Ipar úton ezt a 52 nm-es, harmadik emeleti 2 szobás lakást. Az ing...
33 000 000 HUF
634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri hétvégi ház hirdetés (97314883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 1
15 700 000 HUF
523 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Győrben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal