Sürgősen eladó ingatlanok Kecskemét (472 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 472 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44329497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Á R C S Ö K K E N É S! ! ! Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társash...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54963574)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a belvárostól mindössze 10 percre csendes, rendezett utcában eladó egy 98 m²-es, nappali + 2 szobás, szép állapotú...
40 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79432599)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Hetényegyháza eladó belterületi, központi elhelyezkedésű, 1000 nm-es, bekerített területen, 53 n...
38 900 000 HUF
720 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39383691)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban ...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99387778)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (25572743)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kecskeméten a kurucz krt közelében, 1 szobás kertkapcsolatos lakás, tárolóval! a lakás jellemzői:- Praktikus elrendezés: ...
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42465855)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Széchenyiváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 34 nm-es, panelprogramban felújított lakást. Az ingatlan ré...
37 500 000 HUF
1 102 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73643376)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1632 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy bruttó 80 nm-es, 2002-ben épült, felújítandó ház Kecskemét-Kadafalva szélén. a telek 1632 nm, zártkert. Csak készpénzes vevőnek, az ingatlan nem hitelezhető.
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (14653435)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Keresi az ideális első otthont vagy egy remek befektetést? Megtalálta! Kecskemét népszerű részén, a Rávágy tér és a Penny közel...
26 900 000 HUF
420 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44479952)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79961372)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (31654373)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43352677)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13369293)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban i...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93349973)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Belvárosában eladó földszinti 2 szobás 53 nm-es kellemes lakás200 nm-es saját kertrésszel kultúrált társasházban pa...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44257727)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom Kecskemét egyik legkedveltebb részén, a Pázmány Péter utcában ezt a kiváló elosztású, 54 nm-es, erkélyes ottho...
44 500 000 HUF
824 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42822978)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Árpád körút belváros felé eső oldalában fekvő társásházban kínálom akár első otthonnak ezt a hangulatos, teljese...
34 800 000 HUF
1 023 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (98994958)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
19 500 001 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (37597252)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54835427)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal