Sürgősen eladó ingatlanok Kecskemét (472 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 472 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43433776)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskemét belvárosában egy felújítandó téglalakás, amely kiváló lehetőséget kínál a saját ízlés szerint való átalakításra...
38 000 000 HUF
716 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (99399353)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyiváros frekventált részén, 55 nm. -Es, 2 szobás, fűtéskorszerűsített, nyílászárócserélt lakás liftes társ...
39 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93824176)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskeméten, a Juhar utcában,  szigetelt tégla társasház i. emeletén, 26 nm-es 1 szobás lakás eladó! JELLEMZŐK:  - konvektoros fűtés - műanyag ablakok - azonnal költözhető Hívjon! Szolgáltatásaink, kereső ügyfeleink részére díjtalan!
33 900 000 HUF
1 303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (79492964)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 1. emeleti, 2 szobás, erkélyes 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! Saját igényre szabva egy komfort...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93939364)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban, Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29795289)
52 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésre, saját otthonnak is kiváló lehetőség! Azonnal kiadható! Megvételre kínálunk egy 39 m2-es, tégla építésű, 2 szob...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (28524374)
52 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14292539)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (95594385)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Eladó egy napfényes kis családi ház, amely tökéletes otthon lehet azok számára, akik egy kertre ...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99574555)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (57492983)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti, 2 szobás, teraszos lakás eladó Kecskeméten, a Műkertvárosban! A lakás 56 m²-es, jó elosztású, 2 külön nyíló szobá...
42 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33945927)
53 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (13372983)
53 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44162257)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes 2 szobás lakás eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban! A ház fűtésrendszerét korszerűsítették, szabályzóval és egyedi ...
37 900 000 HUF
653 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (15253341)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla építésű, részben felújított, kétszobás, erkélyes lakás Kecskemét belváros közelében Kecskemét szívének közvetlen kö...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (48725363)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32849431)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Főbb jellemzők: 40 m²-es alapterület 1 tágas, világos szoba Külön fürdőszoba és WC Konyha + kis kamra Cserélt nyílászárók Konve...
37 900 000 HUF
947 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (56596456)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kecskeméten Halasi út városközponthoz közeli részén. 2. emeleti, 39 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, lakás eladó. Jellemzők: - szi...
29 200 000 HUF
748 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29343439)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85573721)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Csak a house36 kínálatában*** Kecskeméten a Széchenyivárosban, magasföldszinti, 55 m2 -es, 2 szobás lakás eladó! Kiváló lok...
41 990 000 HUF
763 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Kecskeméten?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal