Sürgősen eladó lakások Kecskemét (203 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 203 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64234755)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kecskeméten, a Nyíri úton egy 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes tégla lakást. Ez az otthon remek választás lehet...
41 800 000 HUF
760 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34343215)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (34754464)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Kecskemét Belvárosában! Kecskeméten eladó egy 27 nm-es, 1 szobás, 3. emeleti lakás, amely azonnal költözhető...
32 500 000 HUF
1 203 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (39538857)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten a Széchenyivárosban eladó II. emeleti 1 szobás 34 nm-es  kellemes lakás  kultúrált társasházban parkos környezetben...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58324931)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2. emeleti 2 szobás napfényes, erkélyes, lakás. a lakás teljesen felújítandó, üres állapotban megtekinthető Kecskemét, Árpád krt.
37 900 000 HUF
758 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb lakás hirdetés (42494935)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Kecskemét belvárosában, ahol egy eladó lakás ( házrész) várja új tulajdonosát! Az ing...
34 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37766212)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Petőfivárosban eladó 2 szobás 53nm-es erkélyes szép állapotú, gondosan rendbentartott lakás szigetelt társasházba...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33131777)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hunyadi városban garázzsal eladó 48 nm-es lakás Kecskemét egyik kedvelt városrészében, a Hunyadi városban kínálunk megvételre ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (75367725)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Műkertvárosi részen 38 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 1. emeleti társasházi lakás eladó...
28 900 000 HUF
760 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (14435892)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljes körűen felújított, napfényes otthon eladó a Reptéri lakótelepen! Kecskemét egyik kedvelt, parkosított részén, a Reptéri...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73337362)
33 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésre, saját otthonnak is kiváló lehetőség! Azonnal kiadható! Megvételre kínálunk egy 39 m2-es, tégla építésű, 2 szob...
33 900 000 HUF
869 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32659627)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyivárosban a Hitel utcában eladó 2 szobás 55nm-es erkélyes lakás. Azonnal költözhető! Ajánlom befektetőkn...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73453333)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes ...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (93494942)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskemét belvárosban eladó, (Árpád krt), II. Em. , 1 Szobás, csendes, kiváló- zöldövezeti elhelyezkedésű lakás, mindössze 5 pe...
29 900 000 HUF
1 067 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35497723)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24653444)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a botond utcában 2 szobás LAKÁS! Legfontosabb paraméterei röviden:- Konvektoros fűtés- 3. Em- Azonnal birtokb...
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45375997)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kecskeméten a botond utcában 2 szobás LAKÁS! Legfontosabb paraméterei röviden:- Konvektoros fűtés- 3. Em- Azonnal birtokba vehető- Frissen festve- Kiválló lokációHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!
39 990 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45344372)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42359362)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33845778)