Sürgősen eladó lakások Nyíregyháza (126 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 126 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42794357)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, azonnal költözhető lakás Nyíregyháza belvárosának közelében Nyíregyházán, a Víztorony közvetlen közeléb...
36 990 000 HUF
672 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47987433)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön, a  Család utcán eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás egy 4 emeletes, panel falazatú társas...
37 500 000 HUF
694 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63565487)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Család utcában kínálunk eladásra egy 53 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást egy 4 emeletes, panel falazatú társash...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35829925)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást Nyíregyháza kedvelt részén, a Toldi utcán. Az 54 m²-es, 2 szoba + ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (37878642)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan otthont keresel, ahol az ár-érték arány valóban stimmel, és van lehetőség megegyezésre, akkor érdemes tovább olvasnod....
36 990 000 HUF
626 949 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (74538237)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Örökösföldön a Család utcában eladásra kínálok egy 53m2-es, 2 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- beép...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45797744)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomás közelében, az Érkert nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 55 m²-es, kiváló elosztású, ...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (18767279)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás, nagy konyhás, külön fürdő és wc. Járólap és lamin...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (36453352)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Család utcában eladó egy 53 nm-es, erkélyes, 2 szobás lakás, egy rendezett, 4 emeletes panel társ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (98758345)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza közkedvelt, csendes részén eladó egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti, kiváló elrendezésű lakás, amely praktikus kial...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (85544333)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, 4. emeleti lakást, amely jó elrendezésével és praktikus ...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75462653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Vasútállomás közelében, a Huszársoron kínálunk megvételre egy 68 nm-es, földszinti elhelyezkedésű, 2 szoba + ét...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27333743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Vasútállomáshoz közel a Huszár soron eladásra kínálok egy 71m2-es, 2 szoba+ étkezős, földszinti lakást! További je...
34 000 000 HUF
478 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38933923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc úton, tégla építésű, szigetelt társasházban 2 szobás, 55 nm-es, erkélyes, 3. emeleti, Azonnal birtokb...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44817144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (63859977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Deák Ferenc Úton, Azonnal Birtokba Vehető, 55 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó! Szigetelt, tégla építésű t...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52354874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ferenc körúton szigetelt, panel építésű társasházban eladásra kínálunk 2 külön nyíló szobás, 51 nm-es, átlagos ál...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24861442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Belváros peremén a Ferenc körúton alkalmi áron eladásra kínálok egy 51m2-es, 2 szobás lakást! További jellemzők:- ...
34 900 000 HUF
684 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Nyíregyházán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal