Sürgősen eladó lakások Pécs (129 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 129 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (75552784)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 32 nm-es, té...
39 900 000 HUF
1 246 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47745133)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt városrészében, Kertvárosban kínálunk megvételre egy 4 emeletes, szigetelt társasház 3. emeletén található, déli tá...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37299652)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (52749342)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetés! ! ! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló minőségben-teljeskörűen felújított, 27 nm-es, té...
37 900 000 HUF
1 403 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (26293392)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mecsekszabolcs nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy tágas, 1 szobás sorházi lakást, amely kivál...
18 500 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (88962359)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában a Széchenyi tértől 1-2 percre belső udvari 24 nm-es garzon. Nagy méretű szoba, melynek egy része hálósarokna...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79257429)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Költözz be azonnal álmaid pécsi lakásába! Pécs belvárosának közvetlen közelében, a közkedvelt Liget lakópark nyugodt, modern, c...
35 500 000 HUF
1 075 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83174798)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetés! Befektetők figyelem! Eladásra kínáljuk ezt a kiváló befektetésnek számító 3 szobás lakást. A lakás egy t...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (35895552)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Budai városrészében kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, erkélyes lakást, amely egy szigetelt, rendezett tégla tá...
27 980 000 HUF
538 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (91871759)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Liget Residence Lakóparkban kínálunk 2 db 28, 4 nm-es új építésű lakást eladásra. Az ingatlan kertkapcsolattal rendelkezik, k...
39 260 000 HUF
1 402 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52484632)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsen a belváros szívében a Mária utcában kínálunk egy teljesen felújított kis garzonlakást. Energetikai besorolás:F A tégl...
39 900 000 HUF
1 662 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (42366377)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Fehérhegy, Pákolitz István utcában – jó állapotú, 54 m²-es lakás eladó! Csendes, parkosított, barátságos környezetben t...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (55829942)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (15393474)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (94434763)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27568236)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, napfényes lakás Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kiváló lokációval! Pécsett, a Tildy Zoltán utcában kínálunk megvétel...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83741321)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pécsen, a Pákolitz utcában egy 2 szobás, mélyföldszinti lakást. Az ingatlan friss felújításon esett át, mely...
26 990 000 HUF
519 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (25857357)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertváros csendes, nyugodt utcájában a Siklósi úton, egy két szobás, negyedik emeleti, erkélyes lakás! Ha olyan otth...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83932484)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tavaszi frissesség Pécs keleti városrészében költözhető, szerethető otthon vár! Eladásra kínálok Pécsen, a keleti városrészben ...
29 000 000 HUF
547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (32754987)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1