Sürgősen eladó lakások Szeged (123 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 123 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79457442)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Kálvária sugárúton eladó egy 49 m²-es, első emeleti, teljeskörűen felújított lakás saját kocsibeállóval. Az ingatla...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (91595368)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetésre ideális tégla lakás Szeged Olajos utcában Szegeden az Olajos utcában kínálunk megvételre egy 41 m²-es, első emele...
46 700 000 HUF
1 139 024 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (19964739)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (43133533)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szegeden, a Pentelei soron eladó egy 35 m²-es, 2. emeleti, liftes társasházban található garzon, amely tökéletes választás első...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (34457943)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros peremén a Pulz utca elején kínáljuk eladásra ezt a félszuterén, kétszobás 62 négyzetméteres lakást. A társasház a mú...
39 990 000 HUF
645 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (13737873)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szeged, Felsőváros Kereszttöltés utcai egy plusz 2 szobás lakás, erkéllyel, plusz kihelyezett előtérrel mely gardróbként funkci...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (49235445)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szegeden, a Vértói úton kínálok megvételre egy 52 nm-es, 1+2 szobás panel lakást egy 10 emeletes, liftes, szigetelt épület 4. e...
43 500 000 HUF
836 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (95295953)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (48345359)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (86745884)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (37324915)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged városában, Felsőváros közkedvelt részén egy 2 szobás, 47 m2-es jó állapotú 3. emeleti...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44934692)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (22925799)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (62934887)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szeged belvárosában kínálunk eladásra egy 40 m²-es lakást, amelyhez tartozik egy 10 m²-es saját tároló és egy 125 m²-es megtisz...
29 000 000 HUF
674 418 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33154378)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felsővároson, Bihari utcában, zöld környezetben, átmenő forgalomtól mentes részen, öt szintes társasház magas földszintjén kíná...
46 990 000 HUF
886 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (38723731)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felsővároson 1. emeleti kis lakás eladó Öt lakásos lakóközösségben első emeleti 40 nm-es felújított lakás várja új tulajdonosá...
35 700 000 HUF
892 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34257395)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged – kálvária sugárúton felújított lakás saját parkolóval ELADÓ! Eladó egy 49 m²-es, 1. emeleti, teljeskörűen felújított ...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (18248387)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34474545)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás saját parkolóval Szegeden – Kálvária sugárúton! Eladó Szegeden, a Kálvária sugárúton egy 49 m²-es, első emel...
45 900 000 HUF
936 734 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93537334)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Szegeden?