Eladó átlagos állapotú ház - Batyk (47832736)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Batyk
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:94 m2
  • Telekterület:1824 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1965
  • Szobaszám:5
Tóth György
+36-(70)-905-6752
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ042678
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Batyk, Eladó átlagos állapotú ház - Batyk

Eladásra kínálok Zala vármegye északi részén Batyk község csendes utcájában, egy kis családi házat. a 94 m2-es téglaépítésű ingatlan egy 1824 m2-es telken helyezkedik el, víz, villany, gáz, csatorna közművek be vannak vezetve az épületbe. a házba belépve találunk egy szélfogót, 3 szobát, konyhát, kamrát, étkezőt, fürdőszobát wc-vel. Külön helyiségben találjuk a kazánházat, ahol egy gáz-cirkós kazánt és egy vegyes tüzelésű kazánt is használhatunk fűtésre. a melléképületek vályogból készültek, ahol találunk egy tárolót, valamint kettő nagyobb helyiséget, amik akár garázsként is funkcionálnak. a régi idők hagyományait őrizve még állattartásra készített ólokat, illetve istállót is építettek. Az udvarban egy kutat is fel lelhetünk, amit locsolásra használhatunk a nyári napokon. a kertben termő gyümölcsfákat, illetve virágzó bokrokat és gondosan nyírt füves területet találunk. Balaton 40 km, Hévíz 30km, Zalaszentgróti Termálfürdő 5 km távolságra fekszik, de a Balaton-felvidék is a közelben található. Ha szeretne vidékre költözni, vagy akár hétvégi házat szeretne Zala vármegyében, hívjon bizalommal.

22000000 Ft
További információért keressen bizalommal! Tóth György +36 70 905 6752

Referencia szám: hz042678 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Batyki átlagos állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Batyk oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 22000000 Ft és mivel az alapterülete 94 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 234043 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth György összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Zalaegerszeg, Ady Endre utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal