Eladó újszerű állapotú ház - Bölcske
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Bölcske
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:115 m2
- Telekterület:180 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2012
- Szobaszám:3
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Házközponti
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kénosi Antónia
+36-(20)-213-4096
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ043319
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Bölcske, Eladó újszerű állapotú ház - Bölcske
Tolna vármegyében a Duna-partján Bölcskén a pincefaluban megvételre kínáljuk a legújabb, 21. Századi igényeknek megfelelő présházat! Falusi turizmusra egész évben ideális! a település egyik legfőbb értéke a több mint 500 pincéből és pincesorokból álló pincefaluja, amelyet szépen gondozott szőlőültetvények vesznek körül. a turizmus és a programok ide szerveződnek. a pincetulajdonosok pincepörkölttel és kellemes helyi borokkal - pl. Irsai Olivér, Olasz rizling, Kékfrankos, Zweigelt és Cabernet fajtákkal várják a vendégeket a Tolnai Borút Egyesület tagjaként. Az új, de mégis autentikus épület hűen tükrözi a múltat és őrzi annak örök értékeit. a kétszárnyú csodásan kézzel faragott tölgyfa bejárati ajtó, a faspalettás apró ablakok, a belső teret uraló tégla burkolat, a tömörfa parasztmennyezet, a letűnt időket idéző berendezés és a fatüzelésű hatalmas kandalló, mind a tökéletes kikapcsolódásra hívogatnak - invitálnak. Funkcionálisan három részre tagozódik: a földszinten egy borozó - gondűző vendégtér, a pinceszinten hordókkal teli boltíves, egyedi hangulatú koccintgatós borospince és egy tetőtéri összkomfortos, 2 szobás amerikai konyha + nappalis, tusolóval ellátott, téliesített lakás várja új gazdáját. Bölcske a Duna jobb partján, Budapesttől 1 órányi autózásra, Pakstól 18 km távolságra található. a települést a 6-os főútról Dunaföldvár felől lehet megközelíteni. Vonattal is eljuthatunk a faluba a Pusztaszabolcs - Paks vasúti vonalon is. Felkeltettem az érdeklődését! Jelentkezzen nálam!
64800000 Ft
Referencia szám: hz043319-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Bölcskei újszerű állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Bölcske oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 64800000 Ft és mivel az alapterülete 115 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 563478 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kénosi Antónia összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Felsőerdősor utca összes hirdetése között is.

