Eladó ház Tolna megye (738 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 738 db
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (85664553)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 4
Hőgyész központi, mégis csendes, nyugodt, részén eladó egy jó állapotú, tehermentes, 1/1 tulajdonban lévő, nyugodt környezetben...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (39123857)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 522 m2
Szobaszám: 3
Dunaföldváron kedvező árú családi ház eladó! Dunaföldvár csendes utcájában, buszmegállóhoz közel kínálok eladásra egy felújít...
14 500 000 HUF
185 897 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Tulajdonostól!
Eladó Paksi családi ház hirdetés (47936335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 3
Eladó-Csere-Kiadó! PAKSON, Zöldövetetben, Szabadság utcában, kitűnő állapotú, felújított (2025), belterületi, 700 m2 telken, ...
55 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki családi ház hirdetés (44354943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 2
A ház hasznos alapterülete kb. 80 Nm, telek terület 2877 nm. Felujjitásra szorul, két szoba, nappali konyha, fürdőszoba, külön ...
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentlőrinci családi ház hirdetés (23467478)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2145 m2
Szobaszám: 2
Sárszentlőrincen családi ház nagy telekkel eladó. Szereti a csendet, nyugalmat, madárcsicsergést? Szeretne elvonulni a nyüzsg...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Regölyi családi ház hirdetés (45867798)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2611 m2
Szobaszám: 4
Képzelje el a reggeleket madárcsicsergéssel, tiszta levegővel és nyugodt környezettel… Ez a regölyi családi ház nem csupán egy ...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői családi ház hirdetés (44555527)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1901 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Kaposszekcső községben 88 nm családi házat kínálok megvételre. a jó állapotban levő ingatlanban 3 szoba, fürdősz...
37 000 000 HUF
420 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (47377196)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 1
Kitűnő lehetőség SIMONTORNYÁN! Álmodozol egy saját otthonról? Most valóra válthatod! Ez a lakható állapotú, 48 nm-es család...
9 500 000 HUF
197 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újiregi családi ház hirdetés (84353663)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a városi zajból, de a madárcsicsergést még nem töltötted le appból? Akkor figyelj! Újiregen, ebben a csendes kis z...
15 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pincehelyi családi ház hirdetés (59432743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4081 m2
Szobaszám: 2
Pincehelyen eladó egy vegyes falazatú, 50 nm-es parasztház, 4080 négyzetméteres, belterületi telekkel. a ház felújítandó állapo...
8 900 000 HUF
178 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (73545562)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 74 m²-es családi ház Iregszemcsén, egy nyugodt, kis utcában. Vegyes falazattal (tömés + tégla). Tehermentes, ...
13 400 000 HUF
181 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (44635454)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1317 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye egyik kedves, barátságos településén, Iregszemcsén eladó, egyszintes, felújított, barátságos parasztház. Az 1950-e...
24 800 000 HUF
326 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koppányszántói családi ház hirdetés (41893434)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombság festői környezetében, csendes kis településen, Koppányszántón, jogilag rendezett családi ház, nagy telekkel e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ozorai családi ház hirdetés (47362883)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: n/a
Tolna vármegyében, Ozora központi részén kínálunk megvételre egy 422 nm-es telken elhelyezkedő, kb. 50 Nm alapterületű, bontand...
3 500 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőnyéki családi ház hirdetés (47444443)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Azoknak ajánlom ezt a csodaszép kis házat akik a pénzüket, idejüket és energiájukat nem a lakás felújítására, hanem az élet más...
35 200 000 HUF
391 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalaznói családi ház hirdetés (37177477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kalaznon egy 100m2 vegyes falazatu felújítandó ház 105m2 tégla falazatu gazdasági épülettel. Telek méret 1634m2. Fúrt kút, víz, villany van. Népi építészeti programon keresztül lehet pályázni a felújítási költségek megszerzésére.
4 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (96343544)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1225 m2
Szobaszám: 4
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (53728673)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 266 m2
Szobaszám: 3
Egy otthon, ahol minden adott a boldog élethez. . . Kínálom megvételre ezt a 117 m2-es, 3 szobás családi házat, amely Tolnán t...
32 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (47543327)