Eladó ház Fejér megye (2300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 300 db
Eladó Székesfehérvári ikerház hirdetés (17744229)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Öreghegyen csendes környéken eladó ikerház 120 m2, szinteltolásos lakása. Az épület 10 cm hőszigeteléssel burkolt. Fűtés Hőterm...
72 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (32525317)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Székesfehérváron, akár két generációnak is alkalmas családi ház eladó. A 700 m2 telken két külön bejárattal rendelkező családi...
160 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (35443849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Kápolnásnyék, Ercsi úton eladó 4. 000 Négyzetméter telekterülettel, 25% beépíthetőségi határral, egy nagyon elegáns, kissé ango...
210 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (43622635)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 6600 m2
Szobaszám: 4
Pákozdon, gyönyörű panorámás, 2016-ban épült, nagyon szép, újszerű állapotú, családi ház, 6600 négyzetméteres, akár többgenerác...
98 770 000 HUF
931 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (43484544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 4
Gárdony, Dinnyési részében, a legigényesebb, presztizs értékű utcában, a Vajda János utcában, eladó, 1265 négyzetméter telken, ...
229 990 000 HUF
836 327 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (34967771)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Velence, Tópart sétánytól 15 perc könnyed sétálás távolságra, Kápolnásnyék, Bartók utcában, átadás előtt álló ikerházban, eladó...
132 770 000 HUF
983 481 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (12889356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 866 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház két generáció részére az Öreg-hegy lábánál, gyönyörű telken, medencével! Eladásra kínálok egy kivételes adot...
299 000 000 HUF
830 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (37399444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
A társasház második épületének hasznos alapterülete kb. 90 Nm. Telek területe összesen 460 nm. Ezt a házat a tulajdonos 2011-be...
77 900 000 HUF
865 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (18947455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, a Maroshegyen, eladásra kínálok, egy közel 113 nm-es családi házat. A telek mérete 507 nm, a társasházi alap...
94 900 000 HUF
839 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (59969633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív lehetőség családi ház és telephely vásárlására Maroshegy központjában! a ház 1970-ben épült azóta folyamatosan felújít...
172 900 000 HUF
621 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (67469954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A vezér utcákban eladó, egy 136 nm hasznos alapterülettel rendelkező kertes családi ház. Az árba első vagy második emelti tégl...
89 900 000 HUF
661 029 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (45482424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 2
Kisfalud csendes utcájában eladó, egy teljesen felújított vegyes falazatú családi ház szép rendezett kertel. a ház az 50-es 60-...
68 900 000 HUF
1 043 939 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (13286948)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 2
Képzeljétek el, hogy egy csendes, barátságos környezetben kezdhetitek el új életeteket, ahol a család minden tagja megtalálja a...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérvárcsurgói családi ház hirdetés (74915984)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: 3
Fehérvárcsurgó központjában kínálom megvételre ezt az 1390 m2-es telken téglából épült, 104 m2-es, 3 szobás családi házat. A ...
64 900 000 HUF
624 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (87245788)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen Vízparti Luxusingatlan Örökpanorámával - Irodánk eladásra kínál Velence-tavi (Agárd) különleges adottságokkal rendelk...
198 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (33453895)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kápolnásnyék Velencei-tóhoz közeli részén hőszivattyús, új építésű 166 nm-es, nappali+4 szobás ház két lakásos társasházb...
119 175 000 HUF
763 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (79637376)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 6
Dunaújváros Csillagdombján eladó panorámás családi ház! Parkos, családi házas környezetben, 2 generációs két szintes + szuter...
128 000 000 HUF
365 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztaszabolcsi családi ház hirdetés (37233347)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 3
Pusztaszabolcson a központtól 600 méterre csendes, családi házas környezetben, nettó 75 nm-es, 2háló + amerikai konyhás nappali...
61 900 000 HUF
825 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki családi ház hirdetés (89258748)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kápolnásnyék Velencei-tóhoz közeli részén hőszivattyús, új építésű 136 nm-es, nappali+4 szobás ház két lakásos társasházb...
108 675 000 HUF
799 080 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (92564972)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Velencén családi ház eladó – zöld környezetben, kiváló elhelyezkedéssel! Velence Újtelepen eladó egy 92 nm-es családi ház, kö...
69 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 115 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Fejér megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Fejér megye területén található eladó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Székesfehérvár,   eladó lakás Székesfehérvár,   eladó ház Fejér megye 5 millióig,   eladó ház Fejér megye 10 millióig,   eladó ház Fejér megye 15 millióig,   eladó ház Fejér megye 20 millióig,   eladó ház Fejér megye 25 millióig,   eladó ház Fejér megye 30 millióig,   eladó ház Fejér megye 35 millióig,   eladó ház Fejér megye 40 millióig,   eladó ház Fejér megye 45 millióig,   eladó ház Fejér megye 50 millióig,   eladó lakás Fejér megye,   eladó nyaraló Fejér megye,   eladó telek Fejér megye,   eladó tanya Fejér megye,   kiadó ház Fejér megye,   kiadó lakás Fejér megye,   kiadó nyaraló Fejér megye,   albérlet Fejér megye
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Fejér megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.