Eladó ház Fejér megye 25 millióig (170 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 170 db
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (15261122)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 2
Sárbogárd - Sárszentmiklóson eladó 62 m2- es, 2 szobás, vegyes falazatú felújítandó családi ház! Az épület 2102 m2- es telken...
15 900 000 HUF
256 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (85274797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Sárbogárd központi részén, egy 75 nm alapterületű családi házat. A telek 1178 nm, az építmény bővíthető. A ...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (43312133)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2250 m2
Szobaszám: 2
Fejér megye, Perkáta, csendes utcában lévő 2250 m2-es telken 75 m2-es felújítandó családi ház eladó! a ház vegyes falazatú 75 m...
23 000 000 HUF
306 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (55398785)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el álomotthonát Sárosd idilli csendjében! Gondolta volna, hogy ilyen kedvező áron juthat saját családi házhoz? Most ...
18 250 000 HUF
231 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (44541257)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Martonvásárban egy 708 m2 zártkerti 40 m2-es Viablokk szigetelt tégából felújított ingatlant. + Kb 20 m2-es 2...
20 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soponyai családi ház hirdetés (97361359)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3395 m2
Szobaszám: 4
Soponya nagyközség Fejér vármegyében található, Székesfehérvártól 25 km-re. Lakosainak száma közel 1800 fő, tiszta, rendezett t...
11 500 000 HUF
164 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyásdombi családi ház hirdetés (64317366)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagy lehetőség egy kis FALUBAN! Ha építkezne is meg nem is, vegyen szerkezetkész házat telek áron! Mátyásdombon eladó egy szerk...
11 000 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (67327324)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, 68 nm-es vegyes falazatú egyszintes családi ház, 1370nm-es telekkel. Lajoskomáromban minden lehetőség adott...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (73989759)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó Kulcs kedvelt részén egy állandó lakhatásra is alkalmas hétvégi ház, amelynek ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igari családi ház hirdetés (59393272)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 3
Eladó Igar-Vámszőlőhegyen egy vegyes falazatú családi ház, 1445 nm telekkel. I. Á. : 9, 9 M Ft tel. : +36(20) 622-6832 A Házr...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (73535578)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Lido Home Siófoki irodája eladásra kínálja ezt a felújítandó 100 nm-es családi házat, amely teljes felújítást igényel. Az ing...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi ikerház hirdetés (35797397)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó / újjáépítendő ikerház csodálatos panorámával! Megvételre kínálunk egy kb. 50 Nm alapterületű, külterületen...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagylóki családi ház hirdetés (78353512)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1640 m2
Szobaszám: 1
Csendes vidéki ingatlan, hatalmas telekkel eladó Nagylókon, építkezésre is kiváló! Nagylók falu határán, nyugodt, természetkö...
13 900 000 HUF
224 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (69227463)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Sárbogárdon egy 63 m2-es, két szobás, összkomfortos családi házat, 1043 m2-es telken. Az épületben nagy fant...
16 800 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (99597742)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 1
Sárbogárdon eladó lakható állapotú családi ház, amely szükség szerint felújítást igényel - a város centrumától 10 percre, falu...
17 900 000 HUF
303 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Enyingi családi ház hirdetés (34474449)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1104 m2
Szobaszám: 3
Balatontól 6 km-re, Enying - Balatonbozsokon családi ház eladó. A 61, 5 m2 ingatlan csendes mellékutcában helyezkedik el. Hel...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi családi ház hirdetés (79553734)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2174 m2