Eladó ház Fejér megye 35 millióig (299 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Fejér megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 299 db
Eladó Pátkai családi ház hirdetés (24429488)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 978 m2
Szobaszám: 2
Pátkán csendes utcában eladó, egy nettó 80 nm alapterületű ingatlan, melyhez tartozik egy 15, 77 nm alapterületű kazánház és eg...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (15261122)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2102 m2
Szobaszám: 2
Sárbogárd - Sárszentmiklóson eladó 62 m2- es, 2 szobás, vegyes falazatú felújítandó családi ház! Az épület 2102 m2- es telken...
15 900 000 HUF
256 451 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (48754584)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 3
Tornácos parasztház ráckeresztúron ELADÓ! Ráckeresztúr csendes, aszfaltos úttal borított részén eladásra kínálunk egy 1084 nm...
29 900 000 HUF
221 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi családi ház hirdetés (43312447)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 2
Eladó Parasztház Pákozd központjában Székesfehérvár vonzáskörzetében, Pákozd központjában 739nm-s telken található 60nm-s 2 szo...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (85274797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1178 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Sárbogárd központi részén, egy 75 nm alapterületű családi házat. A telek 1178 nm, az építmény bővíthető. A ...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (43312133)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2250 m2
Szobaszám: 2
Fejér megye, Perkáta, csendes utcában lévő 2250 m2-es telken 75 m2-es felújítandó családi ház eladó! a ház vegyes falazatú 75 m...
23 000 000 HUF
306 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárosdi családi ház hirdetés (55398785)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3
Képzelje el álomotthonát Sárosd idilli csendjében! Gondolta volna, hogy ilyen kedvező áron juthat saját családi házhoz? Most ...
18 250 000 HUF
231 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavámi családi ház hirdetés (37786834)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél végre egy olyan otthont, ahol nem kell a falakból kijövő régi vezetékekkel bajlódnod, és ahol a reggeli kávédat a saj...
26 990 000 HUF
550 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58754542)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén 1107 nm-es telken 107 nm-es két szobás családi ház eladó. Az ingatlan felujítandó. Bicske infrastrukturáis ellátottsága...
35 000 000 HUF
327 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soponyai családi ház hirdetés (26123228)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vh-004819. Soponyán, központhoz közeli, de mégis csendes részen felújított, 73m2 hasznos alapterületű, vegyes falazatú ház 1043...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki családi ház hirdetés (46753234)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Vh-004601 Bodajkon, a Dózsa György utcában 69m2 hasznos alapterületű családi ház 1700m2-es telekkel eladó! A ház 1896-ban épü...
27 900 000 HUF
404 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (44541257)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Martonvásárban egy 708 m2 zártkerti 40 m2-es Viablokk szigetelt tégából felújított ingatlant. + Kb 20 m2-es 2...
20 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soponyai családi ház hirdetés (97361359)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3395 m2
Szobaszám: 4
Soponya nagyközség Fejér vármegyében található, Székesfehérvártól 25 km-re. Lakosainak száma közel 1800 fő, tiszta, rendezett t...
11 500 000 HUF
164 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyásdombi családi ház hirdetés (64317366)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagy lehetőség egy kis FALUBAN! Ha építkezne is meg nem is, vegyen szerkezetkész házat telek áron! Mátyásdombon eladó egy szerk...
11 000 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárkeresztúri családi ház hirdetés (87874347)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 6782 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
**Fedezze fel álmai otthonát Sárkeresztúron! ** Ez a lenyűgöző, 6800 négyzetméteres birtok Sárkeresztúron, Budapest és Balaton...
29 900 000 HUF
302 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (46377919)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 3
Fejér vármegye, Baracs-Templomos településen eladásra kínálok egy 90 nm-es, 3 szobás, konyha-étkezős családi házat. a ház 1965 ...
34 700 000 HUF
385 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (67327324)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1370 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, 68 nm-es vegyes falazatú egyszintes családi ház, 1370nm-es telekkel. Lajoskomáromban minden lehetőség adott...
22 000 000 HUF
323 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi családi ház hirdetés (78354623)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3066 m2
Szobaszám: 3
34 700 000 HUF
385 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (74942289)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 989 m2
Szobaszám: 1
Budapest vonzáskörzetében, Ráckeresztúron eladó egy 30m2-es, 1 szobás családi ház 989m2-es, összközműves, rendezett telken. A...
25 900 000 HUF
863 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (24345794)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 2
Nagyvenyimen kínálok eladásra egy takaros, rendezett parasztházat, mely tágas telken fekszik. A ház 64 m2, a telek mérete 960 ...
28 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Fejér megye területén?
← Előző oldal1 / 15 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Fejér megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Fejér megye területén található eladó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Székesfehérvár,   eladó lakás Székesfehérvár,   eladó ház Fejér megye,   eladó ház Fejér megye 5 millióig,   eladó ház Fejér megye 10 millióig,   eladó ház Fejér megye 15 millióig,   eladó ház Fejér megye 20 millióig,   eladó ház Fejér megye 25 millióig,   eladó ház Fejér megye 30 millióig,   eladó ház Fejér megye 40 millióig,   eladó ház Fejér megye 45 millióig,   eladó ház Fejér megye 50 millióig,   eladó lakás Fejér megye,   eladó nyaraló Fejér megye,   eladó telek Fejér megye,   eladó tanya Fejér megye,   kiadó ház Fejér megye,   kiadó lakás Fejér megye,   kiadó nyaraló Fejér megye,   albérlet Fejér megye