megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:20 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budaörs
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:93 m2
  • Telekterület:1049 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1999
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:Beépíthető
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:Részben bútorozott
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:Kertre néző
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
 Anett
Anett
+36-(70)-261-8567
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó családi ház Budaörs


Eladó Budaörs Kamaraerdő/Besztercei utca/csendes részén mégis a buszoktól 5 perc sétára egy nettó 93nm es jó állapotú családi otthon. Ház elosztása jó, és sok variálási lehetőséget kínál. Ablakok legtöbbje és a bejárati ajtó összel lett cserélve. Egy nagy nappali amiből könnyedén két szoba alakítható egy nagy méretű hálószoba, étkező, konyha, kamra és egy káddal és zuhannyal is felszerelt nagyobb méretű fürdöszoba található. A ház további részét képezi egy a házzal egybe épített garázs is ami irodaként funkcionált, Valamint egy pince az iroda alatt amit gond nélkül kamrás kis konyhává alakítható csak fantázia kérdése. A tetőtérben is két szoba könnyen kialakítható. A ház szuper adottságai miatt fantáziával simán két generáció teljesen külön élésére is alkalmas. Az 1049nm kert gyönyörű ős-fás környezetben hangulatos madárcsicsergés, nyugalmat sugároz. A kertben kút is biztosítja a kertészkedés-locsolás megkönnyítését. Ha felkelltette az érdeklődését keressen. Ingatlanosok megkeresését nem kérjük.
Ára: 159 900 000ft
Érd: 06702618567 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó budaörsi jó állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budaörs oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 159 900 000 HUF és mivel az alapterülete 93 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 719 355 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Anett összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal