Eladó átlagos állapotú ház - Budapest XIX. kerület (56334969)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIX. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:65 m2
  • Telekterület:257 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1930
  • Szobaszám:2
Tolnai Hajnalka Krisztina
+36-(30)-662-5423
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ030444
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 19. ker.

Felsőkispest – alakítsa saját ízlése szerint! 65 M²-es családi ház 257 m²-es TELKEN

ELADÓ Budapest XIX. kerületében, felsőkispest kertvárosias részén egy önálló, 65 m²-es családi ház, 257 m²-es TELKEN!

AZ INGATLAN:
Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék megteremteni otthonukat.

FŐBB JELLEMZŐK:

alapterület: 65 m²
telek mérete: 257 m²
önálló családi ház
kertvárosias, csendes környezet

ÁLLAPOT és LEHETŐSÉGEK:

felújítandó állapot
külső nyílászárók (ablakok) 1 éve cserélve

tetőtéri fejlesztési lehetőségek
akár támogatások bevonásával is megvalósítható korszerűsítés

KÖRNYEZET:
A környék infrastruktúrája kiváló, ugyanakkor megmarad a nyugodt, családi házas övezet előnye.

ÖSSZEGZÉS:
Ez az ingatlan nem kész otthon, hanem egy jól alakítható, értéknövelő lehetőség azok számára, akik meglátják benne a jövőt és saját igényeik szerint formálnák.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: hz030444 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIX. kerületi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XIX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 66500000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1023077 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tolnai Hajnalka Krisztina összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Maglód összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal