Duna House Maglód hirdetései (1767 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 767 db
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (56331481)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (46175263)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 613 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn, csendes utcában eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis ikerházfél, kb. , 250 Nm-es telekkel, 1. Lakás! Az ingatl...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (59364233)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó! Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rendez...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (31395419)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: n/a
Eladó budapesten a XIII. kerület kiemelt részén egy 691 m2 építési telek, érvényes építési ENGEDÉLLYEL! ! ! ! Fejlesztési par...
585 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33233938)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű prémium lakás újpest központjában metró és üzletek KÖZELÉBEN! Újpest szívében, kiváló közlekedés mellett, új építé...
135 000 000 HUF
1 377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai családi ház hirdetés (61997738)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 5
Kistarcsa legkeresettebb részén eladó, egy minden igényt kielégítő, modern, akár távolról is vezérelhető okos OTTHON! Kistarc...
329 000 000 HUF
1 061 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (45633379)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői: - hőszivattyú - a...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (49394388)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Új építésű, energiatakarékos ikerház VERESEGYHÁZÁN Veresegyház kedvelt, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy 154 m²-es, ...
145 800 000 HUF
946 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98393337)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: 2
18. kerület csendes utcájában eladó egy különleges hangulatú önálló családi HÁZ! Az 1910-ben épült ház egy 781 nm-es összközm...
104 900 000 HUF
1 092 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (37598597)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
Befektetésnek és üzleti vállalkozásnak is megfelelő, hitelezhető, több generáció együttélésére alkalmas, 3 lakásból álló tégla ...
139 999 000 HUF
551 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (35533476)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 4
Két különálló lakóépület Budapest XVIII. KERÜLETÉBEN PRAKTIKUS elrendezés, sokoldalú felhasználási lehetőség, jó LOKÁCIÓ Budap...
99 900 000 HUF
1 135 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37336333)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében önálló 93nm-es családi ház eladó, mely egy 761nm-es telken található. Az ideális elosztású, egysz...
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai tégla lakás hirdetés (36936785)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertkapcsolattal rendelkező sorházi lakás eladó Nagytarcsán! Nagytarcsa csendes, nyugodt részén eladó egy 2018-ban épült, mod...
109 500 000 HUF
1 073 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (98474538)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Páratlan wekerlei ingatlan eladó! Ha olyan ingatlant keres Wekerlén ahova csak a bőröndjét kell hoznia és beköltözhet, nem sze...
154 900 000 HUF
1 889 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (47474374)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 254 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 7
139 999 000 HUF
551 177 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (84719858)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
859 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (73851725)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Elérhető árú, felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? M...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (54824883)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 439 m2
Szobaszám: 4
99 900 000 HUF
1 019 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (17614157)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 2
Eladó, Tóalmáson egy 56nm-es tetőtér beépítéses 1+1 szobás, erkélyes, teraszos házikó. Épület: 1980-as években épült, eddig n...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (49387846)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
← Előző oldal1 / 89 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Ha az Duna House Maglód ingatlan hirdetéseit szeretnéd megnézni, akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz. Viszont ha mégis inkább nagyobb választékban szeretnéd megtalálni a leendő otthonod, telked, nyaralód, irodád, akkor a következőket ajánlom: Visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy a kiadó ingatlanok aloldalt, ahol az összes albérletet találod. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlant keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az eladó házakat, itt az eladó lakásokat, ezen az oldalon az eladó telkeket és itt az eladó nyaralókat. Vissza az Duna House hálózat oldalára, ahol az összes DH iroda ingatlan hirdetéseinek a kínálatából válogathatsz.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.