Duna House Maglód hirdetései (1767 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 767 db
Eladó Ecseri ikerház hirdetés (74162397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 4
Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó! Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rende...
139 000 000 HUF
1 112 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi tégla lakás hirdetés (96737933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 4 fél
Maglódon az autómosó közelében, új építésű környezetben eladó egy 99 nm-es sorházi lakás (tulajdoni lapja szerint 90nm, a teras...
120 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (86345339)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos kis ház Tápiószecsőn, azonnal költözhető! Tápiószecső kedvelt, csendes részén, a Vesta Hotel közelében eladó...
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai ikerház hirdetés (67748826)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 4
Nagytarcsán, a közkedvelt és folyamatosan fejlődő Felsőrét lakóparkban eladó egy 2017-ben épült, újszerű állapotú, 112 nm-es, e...
184 900 000 HUF
1 650 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (74387837)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyen Gyál egyik csendes, mégis jól megköz...
106 500 000 HUF
1 210 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (24914328)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Maglód csendes utcájában kínálok megvételre önálló telken elhelyezkedő, jelenleg két lakrészből álló családi házat. Az ingatlan...
85 000 000 HUF
965 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (97259426)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (65342674)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (34554332)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 négyzetméteres, modern Ikerház Gödöllőn! Pest megyében, Budapest agglomerációjában található, és kiváló választ...
135 000 000 HUF
1 227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (69737777)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
106 500 000 HUF
1 210 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (92723431)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, átgondolt otthon Gyál kedvelt részén modern kényelem, élhető terek, jó helyenGyál egyik csendes, mégis jól megközel...
106 500 000 HUF
1 210 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (45995548)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
85 000 000 HUF
965 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli ikerház hirdetés (83443345)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 3
97 500 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőpakonyi családi ház hirdetés (33699558)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 5
Felsőpakonyon, családias hangulatú szomszédságban kínálunk 126 m2 alapterületű új építésű ingatlant nagyon kedvező áron! A ko...
125 000 000 HUF
992 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi egyéb lakás hirdetés (93334488)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
==Sorházi lakás Isaszegen, saját intim kerttel, terasszal és gépkocsi beállóval! == Megvételre kínálunk Isaszegen, a Batthyány...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (69273337)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monorierdőn csendes utcában, 106 m2-es, téglaépítésű családi ház 1500 méterre a vasútállomástól. Ha Budapest közelségét ...
60 000 000 HUF
566 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41164343)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Budapesten a 18. kerület Bókay telepen, 4 emeletes tégla társas ház első emeletén egy 47 nm alapterületű 2 s...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (14653276)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 4
Maglód Nyaraló részén, nyugodt, csendes zsákutcában eladó egy 2013-ban épült, 71 nm-es ikerházfél, 328 nm-es saját kerttel és 1...
92 500 000 HUF
1 302 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (72249835)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95356849)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal