Eladó átlagos állapotú ház - Budapest XVIII. kerület (33472528)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVIII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:93 m2
  • Telekterület:761 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:3
Takácsné Domján Adrienn
+36-(70)-307-7503
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ025829
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 18. ker.

Budapest XVIII. kerületében önálló 93nm -es családi ház eladó, mely egy 761nm -es telken található.

Az ideális elosztású, egyszintes ingatlan 3 szoba + konyha+ fürdő-WC helyiségekből áll. a ház mögött melléképület található, amely további tárolási lehetőséget biztosít.

Saját elképzelése szerint megálmodhatja itt új, modern otthonát. Kertészkedni vágyóknak is remek választás ez a sok lehetőséggel bíró otthon.

Csendes, családi házas övezet, jó közlekedéssel és könnyen elérhető infrastruktúrával. Ez mind itt, egy helyen az Öné lehet. Sok gyümölcsöt megtalálunk a kertben (füge, szőlő, barack stb)

Kiváló befektetési lehetőség ez az ingatlan.
Hitellel vásárlás esetén bankfüggetlen és díjmentes hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánlom.

Referencia szám: hz025829 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XVIII. kerületi átlagos állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XVIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 79900000 Ft és mivel az alapterülete 93 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 859140 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takácsné Domján Adrienn összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal