Eladó jó állapotú ház - Fülöpszállás (38974777)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fülöpszállás
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:84 m2
  • Telekterület:1040 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:3
Uzsorás Éva
+36-(20)-491-2889
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ058940
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

FÜLÖPSZÁLLÁSON KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉSŰ CSALÁDI HÁZ

Eladó Fülöpszállás frekventált részén egy 84 m2 hasznos alapterületű, 3 szobás, összkomfortos családi ház melléképületekkel, garázzsal, 1040 m2 telekkel.

Az ingatlan masszív, stabil szerkezetű, falai egészségesek és szárazak. Tágas helyiségeinek köszönhetően új tulajdonosa könnyedén megteremthet benne egy kényelmes, otthonos életteret.

FŐBB JELLEMZŐK:
- Vályog falazat
- Új kétrétegű hőszigetelt ablakok redőnnyel
- Konvektoros fűtés
- Melléképület
- Garázs
- Teljes közmű

Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül átvehető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

29900000 Ft
LAKÁSELADÁS? HÍVJON!
Igény esetén hitel/banki finanszírozásban is segítséget nyújtunk! Bankfüggetlen hitelszakértőnk a legjobb piaci csomagot választja ki Önnek,
Zöldhitel, csok, babaváró hitel, áfa és illeték visszaigénylési lehetőségekről teljeskörű tájékoztatás.
+36-(20) 491-2889
Uzsoras. Eva@dh. Hu

Referencia szám: hz058940-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Fülöpszállási jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Fülöpszállás oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 29900000 Ft és mivel az alapterülete 84 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 355952 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Uzsorás Éva összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét - Next Ingatlan, Balaton utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal