Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (75476313)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
Dusnokon 2 lakásos családi ház eladó. Az ingatlan a település központjában található, üzletek, posta, orvosi rendelő a közelbe...
12 900 000 HUF
103 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (37352146)
6 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1342 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Mélykút, központhoz közeli részén azonnal birtokba vehető, 116 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ing...
8 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (78429875)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház csendes környezetben Madarason. Bács-Kiskun vármegyében, Madaras nyugodt részén kínálunk megvételre e...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (25494432)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Egyet fizet, kettőt kap! Két kis lakás egy áráért! Kiskunfélegyházán a Szentesi út szomszédságában, a Móraváros elején, 3 lak...
9 000 000 HUF
243 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64353614)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 71 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, k...
9 500 000 HUF
133 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (44429945)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 4
Sükösdön központi helyen 100 m2-es felújítandó családi ház 1415 m2 telekkel eladó. a ház vegyes falazatú, száraz, a falak jó ál...
7 500 000 HUF
75 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (35497377)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bácsbokodon csendes, nyugodt utcában egy 90nm-es vegyes falazatú családi ház. Az ingatlanba kialakításra került konyha, ...
12 900 000 HUF
143 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (46454533)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Bácsalmás településen kínálunk megvételre egy 114 m²-es, vegyes falazatú parasztház jellegű családi há...
9 800 000 HUF
85 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (34632176)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 118 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha+...
6 990 000 HUF
59 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93132919)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
6 990 000 HUF
59 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (47486132)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kisszállás központjának közelében tégla építésű családi ház eladó. a felújítandó ingatlanban található három ...
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (56649797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 803 m2
Szobaszám: 3
14 900 000 HUF
171 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (73624442)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Könnyen megközelíthető, hangulatos, karakteres ingatlan igazi ritkaság a környéken: múltidéző építészeti érték, jól átgondolt k...
13 900 000 HUF
144 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (29534443)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 84 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, szilikát és tégla falazatú. Található...
13 990 000 HUF
166 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (93922399)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán a központban egy családi házat. Az 1950-es években vegyes falazattal épült ingat...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (36163445)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja, csendes, nyugodt környéken, 131 nm-es családi ház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan, 1976-ban épült...
14 490 000 HUF
110 610 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93234328)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (67435594)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kisszállás, csendes, nyugodt környéken, felújított, 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban...
14 990 000 HUF
214 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (23276237)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes zsákutcájában megvételre kínálok egy 67, 6 m2 lakóterű, hagyományosan szigetel...
11 800 000 HUF
176 119 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
← Előző oldal1 / 14 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Bács-Kiskun megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Bács-Kiskun megye területén található eladó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Kecskemét,   eladó lakás Kecskemét,   eladó ház Bács-Kiskun megye,   eladó ház Bács-Kiskun megye 5 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 10 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 20 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 30 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 40 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig,   eladó ház Bács-Kiskun megye 50 millióig,   eladó lakás Bács-Kiskun megye,   eladó nyaraló Bács-Kiskun megye,   eladó telek Bács-Kiskun megye,   eladó tanya Bács-Kiskun megye,   kiadó ház Bács-Kiskun megye,   kiadó lakás Bács-Kiskun megye,   kiadó nyaraló Bács-Kiskun megye,   albérlet Bács-Kiskun megye