Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (23925774)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszér külterületén kínálunk megvételre egy gazdasági épület megnevezésű ingatlant. Az ingatlan egy 1 111 m²-es telken hel...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35459344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal költözhető, 82 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szoba, k...
7 990 000 HUF
97 439 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsborsódi családi ház hirdetés (39646874)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsborsódon felújítandó családi ház eladó. Az ingatlan 86nm, mely 1677nm telken helyezkedik el, és az ...
13 000 000 HUF
151 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (53534342)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, Rudics utcában 89 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, el...
9 600 000 HUF
107 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (97431233)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút csendes részén 82 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, saralt födémmel rendelkezik. ...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (72996735)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (22755547)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpàri üdülőfaluban, csendes környezetben, a Tiszàtól 200 mèterre, màr a telek elhelyezkedèse miatt is önmagàban èrtèk!
6 700 000 HUF
67 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (43737755)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Fajsz csendes utcájában 74 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra, kisméretű tégla falazattal kész...
12 500 000 HUF
168 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (52346949)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 3
Nagybaracskán felújítandó családi ház masszív alapok! Nagybaracskán eladó egy 107 m²-es családi ház, amely kiváló alapot nyújt ...
14 990 000 HUF
140 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45666433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Otthonok és megoldások! Eladó egy prémium minőségű, 4 évszakos használatra tervezett, szigetelt faház, amely tökéletes megold...
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57763894)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
8 900 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (91271278)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen a belvárosban, a Kossuth utca melletti utcában kínálok eladásra két ingatlant, amelynek utcai része felújított, míg a...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (49245474)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, város szélén, egy portán elhelyezkedő, két darab családi ház eladó. a régebbi épület 44 nm-es, vegye...
4 990 000 HUF
49 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (31337523)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 465 m2
Szobaszám: 4
Csávolyon kínálok megvételre egy 119 nm fűtött alapterületű családi házat, amely egy 465 nm-es, könnyen karbantartható telken h...
13 900 000 HUF
116 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (32134344)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút, a város szélén felújítandó családi ház eladó. Az 51 nm-es, vegyes falazatú ingatlan egy 808 nm-es te...
3 500 000 HUF
67 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (35373741)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 1044 nm-es telken 135 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, kony...
10 900 000 HUF
80 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (63231464)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 287 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod, csendes, nyugodt utcában 57 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú, pala tetős ingatlanban találha...
6 900 000 HUF
121 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újsolti egyéb ház hirdetés (95469463)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2874 m2
Szobaszám: 3
Vidéki nyugalom, saját gazdaság lehetősége? Tanya eladó Újsolt és Solt között! Ha eleged van a város zajából, és egy nyugodt, ...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (94523727)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyházától 5 km-re, Selymesben, 36 m2-es, beton alapon, téglaépítésű, 1 szobás, lakható, téliesített, alápincézett ház...
14 900 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal