Eladó jó állapotú ház - Harkány (29977345)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:19 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Harkány
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:3398 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1965
  • Szobaszám:4
Szecsődi Anikó
+36-(30)-995-7829
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ031886
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Harkány, Eladó jó állapotú ház - Harkány

Harkány csendes utcájában eladó hangulatos családi ház! Harkány egyik nyugodt, rendezett részén kínálunk megvételre egy kb. 150 M²-es, kiváló adottságokkal rendelkező családi házat. Az ingatlan praktikus elrendezésű:3 hálószoba tágas, világos amerikai konyha nappali 2 fürdőszoba nagy, fedett terasz, amely ideális pihenésre vagy családi, baráti összejövetelekhez. a ház néhány évvel ezelőtt felújításon esett át, melynek során:új, kondenzációs gázkazán került beépítésre vegyestüzelésű kazán is rendelkezésre állrészben nyílászárócsere történt. Az ingatlanhoz tartozik egy gyönyörűen parkosított udvar, valamint több melléképület, amelyek kiválóan alkalmasak tárolásra, műhelynek vagy akár további hasznosításra. Ez az otthon ideális választás mindazok számára, akik csendes, zöld környezetben, mégis jól megközelíthető helyen szeretnének élni Harkányban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai Tanúsítvány folyamatban. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Harkányi jó állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Harkány oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 89000000 Ft és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 593333 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szecsődi Anikó összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Király ház összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal