Eladó átlagos állapotú ház - Iklódbördőce (73474492)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 17 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:2 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Iklódbördőce
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:118 m2
  • Telekterület:1129 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1962
  • Szobaszám:5
Marosfalvi László
+36-(30)-231-7403
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

ELADÓ AZONNAL KÖLTÖZHETŐ CSALÁDI HÁZ IKLÓDBÖRDŐCÉN – TERMÉSZET...

Eladó azonnal költözhető családi ház iklódbördőcén – természetközeli nyugalom, kiváló ÁRON!

Zala vármegye csendes, nyugodt településén, Iklódbördőcén kínálunk megvételre egy 118 m²-es, azonnal költözhető családi házat, 1129 m²-es teljesen sík telken.

Az ingatlan elrendezése kiváló:
4 szoba + tágas nappali biztosít kényelmes otthont akár nagyobb család számára is. a ház fűtéséről hangulatos cserépkályha és gázkonvektor gondoskodik, a bútorok pedig a vételár részét képezik, így akár azonnal birtokba vehető.

Főbb jellemzők:

* 118 m² lakótér
* 1130 m²-es sík telek
* 4 szoba + nappali
* cserépkályha
* saját kút
* minden közmű rendelkezésre áll
* bútorok az árban
* azonnal költözhető

A telek végében található egy különálló, kb. 80 M²-es épület, amely korábban műhelyként funkcionált. Ideális lehet vállalkozás, műhely, raktár vagy akár hobbihelyiség kialakítására.

A környék igazi nyugalomsziget:
Erdők, tiszta levegő, csend és madárdal várja az új tulajdonost.
Lenti városa mindössze 5 km-re található, ahol minden fontos szolgáltatás elérhető, valamint híres gyógy- és termálfürdője egész évben kikapcsolódási lehetőséget nyújt.
A szlovén határ csupán 15 km.

Kiváló lehetőség azoknak, akik lakás árán szeretnének saját családi házat, természetközeli környezetben!

Irányár: 18 millió Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Iklódbördőcei átlagos állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Iklódbördőce oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 18000000 Ft és mivel az alapterülete 118 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 152542 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Marosfalvi László összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal