Eladó újszerű állapotú ház - Jászberény (14553993)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Jászberény
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:230 m2
  • Telekterület:34000 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2019
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Luxus
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:Kandalló
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kovács Kornél
Kovács Kornél
+36-(70)-777-7007
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó családi ház Jászberény


Pest kapujában, hihetetlen hangulatú, 3, 5 hektáros Igazi Kékzóna sziget (hosszú élet receptje a hozzávalókkal) Passzív luxusház, hozzá tartozó, biokert, gyümölcsös, diós és Japán kert megvásárolható, közvetlenül a Hajta természetvédelmi terület mellett.

A házban 4 szoba, 2 fürdő, konyha, étkező, mosdók, háztartási helyiség, kamra, szauna található. 8X7 méteres garázs 2 autónak, barkácsműhelynek és további tárolásnak is tágas teret ad. a főépület bruttó 300nm , mely extra hőszigetelésű, minimalista megjelenésű lapostetős, aa+ besorolás, napelemekkel a tetején, hővisszanyerős szellőztetőnrendszerrel, hőszivattyús klímával, kandallóval szerelt önellátó ház, melynek így szinte nincs fenntartási költsége.

2 Dísztó, csobogóval, híddal, több generációs koi pontyokkal, teaház, medence, jakuzzi, üvegház, mulcsos gazdálkodórendszer, melléképület, kiserdő, 90+ diófa, 30 kajszi, 20 szilva, alma, körte és cseresznyefák, mandula, mogyoró is az ingatlan része melyek, mint ahogy a kert is fúrt kútról, locsolórendszerrel ellátott.

Tulajdonos válaszol:
"Kora reggeli órákban a gyönyörű madarcsicsergés mellett az őzikék látogatásának is rendszeresen örülhetünk akiket a teraszon elköltött reggelink közben figyelhetünk meg. Esténként pedig a 6x4 méteres teraszon borozgatva, sütögetve minden nap màsik naplementében gyönyörködhetünk. a 10 méteres úszómedence és a 6 személyes hőszivattyúval fűtött pezsgöfürdő segíti a relaxációt, és a napi stressz semlegesítését. a diós már elkezdett teremni, pár éven belül, teljes erejében 20-30 kg termés várható egyedenként. Ez kb 2, 5 tonna diót jelent, önnm agában jelentős hozamot garantálva az új tulajdonos számára. "

További krédéseivel, megtekintési időpontért várom hívását. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Jászberényi újszerű állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Jászberény oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 199000000 Ft és mivel az alapterülete 230 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 865217 HUF/m2.

Az eladó ház menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Kornél összes hirdetése között, vagy akár a/az Ingatlanpáholy összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal