Eladó jó állapotú ház - Keszthely (35644825)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Keszthely
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:220 m2
  • Telekterület:800 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2016
  • Szobaszám:5
Pongrácz Csilla
+36-(70)-394-5036
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ015423
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Keszthely

Modern kényelem és kertvárosi nyugalom a Balatontól pár percnyire Keszthely Kertvárosában! Képzelje el, hogy reggeli kávéját a teraszán fogyasztja el, miközben a család már a medence hűsítő vizét élvezi. Eladóvá vált Keszthely kedvelt kertvárosi részén egy 2016-os építésű, minden igényt kielégítő, két szintes családi ház. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy életforma, ahol a minőség és a nyugalom találkozik. Mi teszi különlegessé ezt az ingatlant? Német precizitás: Az ingatlan gondos német tulajdonosaitól eladó, ami garancia a karbantartott állapotra. Két generáció, teljes szeparáció: a netto 171, brutto 220 nm -es alapterületű, szigetelt ház két szintje tökéletesen elszeparálható. Szintenként tágas amerikaikonyhás nappali, fürdőszoba és 2 hálószoba található így ideális nagycsaládoknak vagy befektetésnek is. Gondtalan kényelem: a fűtésről modern gázkazán gondoskodik (alsó szinten padlófűtéses, felül radiátoros hőleadással), 3 hűtő fűtő klíma is beszerelésre került, a nappali melegét pedig egy hangulatos vízteres kandalló is kiegészíti. Privát oázis a kertben: a 800 m²-es telken saját medence, kerti tároló és egy kiépített grillező várja a baráti összejöveteleket. Főbb paraméterekAlapterület: 185 m²Nyílászárók: redőnnyel ellátott műanyag ablakokGarázs: Kényelmes, kétállásos beltéri garázsNe maradjon le erről a kivételes lehetőségről! Ez az otthon készen áll arra, hogy Ön élvezhesse a Balaton közelségét és a kertvárosi csendet. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Keszthelyi jó állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Keszthely oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 159000000 Ft és mivel az alapterülete 220 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 722727 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pongrácz Csilla összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Érd, Diósdi út összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal