Eladó átlagos állapotú ház - Mélykút (51436939)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 22 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Mélykút
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:99 m2
  • Telekterület:904 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:2
Kovács Alex
+36-(30)-347-1177
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Mélykút, 99 nm-es családi ház eladó

Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, 99 nm -es családi ház eladó. Az épület 1970-ben épült, vegyes falazatú. Található benne két szoba, nappali, előszoba, főzőfülke, étkező, fürdőszoba, wc, kamra és közlekedő. a kamra helyiség alatt pince húzódik. a fűtésről gázkonvektor gondoskodik. a világos, jó elosztású családi ház járólapos és padlószőnyeges burkolattal van ellátva. a ház 904 nm -es gondozott, összközműves telken helyezkedik el. a házhoz tartozik garázs, több melléképület, ól, így akár állattartás céljából is megfelelő választás lehet. Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Bővebb információért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Mélykúti átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Mélykút oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 17490000 Ft és mivel az alapterülete 99 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 176667 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Alex összes hirdetése között, vagy akár a/az Bázis IngatlanCentrum összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal