Eladó ház - Paks (47936335)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Paks
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:1900 m2
  • Csere is:Igen
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:3
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Részben akadálymentes
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Van
  • Rezsi:60 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
MAGÁNSZEMÉLY
MAGÁNSZEMÉLY
+36-(30)-391-3315
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

PAKSON-CSERE- ELADÓ-KIADÓ!

Eladó-Csere-Kiadó!

PAKSON, Zöldövetetben, Szabadság utcában, kitűnő állapotú, felújított (2025), belterületi, 700 m2 telken, 100 m2-es udvar, 1200 m2 kert, ( 3 szobás), beépített: amerikai konyhás + 2 háló szobás, zuhanykabinos fürdő, nyitott folyosó, terasz, a külső vakolat világos szürke, kerítés közép szürke.

Parkolás: több autó (3) telken, utcán (2), összkomfortos családi ház csere-eladó-kiadó.

KIVÁLÓ közlekedés: autóval, buszmegálló (1-): (7-10 perc), céges busz, helyközi járat.

Élelmiszer bolt, óvoda, Faluház, Katolikus templom, nyugdíjas klub, gyógyszertár, orvosi rendelő, posta autóval, busszal megközelíthető!

Közeli horgászási lehetőség: horgásztó: 500 m, Duna 2 km.

Eladó: 55 millió Huf.
KIADÓ: 350000 huf, két havi kaució+ egy havi rezsi, közjegyzői okiratban.

Csere: Buda, Balaton, déli part: 1+2 félszobás, 2 szobás, panellakás, (ha lehet panellprogramos), liftes, erkélyes, panorámás.

Bármilyen megoldás érdekel!

Csere: csak saját tulajdonú, belterületi ingatlannal.

Érdeklődés : Időpont egyeztetéssel!

Azonnal költözhető! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez a cserélhető Paksi újszerű állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről a cserélhető családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább a cserélhető ház Paks oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 55000000 Ft és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 550000 HUF/m2.

A eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a MAGÁNSZEMÉLY összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal