Eladó jó állapotú ház - Zalaegerszeg (73581753)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Zalaegerszeg
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:32 m2
  • Telekterület:1287 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1990
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Cserépkályha
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
  • Kapcsolatfelvétel
Gérusz Judit
Gérusz Judit
+36-(70)-412-3101
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Vannak ingatlanok, amiknek lelkük van. Ez a csácsi kis ház pon...


Vannak ingatlanok, amiknek lelkük van. Ez a csácsi kis ház pontosan ilyen.

Eladó Zalaegerszeg legkedveltebb zártkerti részén egy összesen nettó 28 m²-es, gondosan karbantartott kis ház, amely egy 1287 m²-es valóságos édenkertben fekszik.
Ez a birtok nem csupán föld és tégla: egy tündéri idős hölgy életműve, aki évtizedek óta minden virágot és gyümölcsfát saját kezével nevelt, és szívét-lelkét beleadta a gondozásába.

✨ Miért fog belé SZERETNI?
AZONNAL élhető: Egy barátságos szoba, egy praktikus konyha, kis erkély csodálni a panorámát, és a mindent körbeölelő rend. Víz és villany adott, a fűtésről pedig egy hangulatos kályha gondoskodik, ami a leghidegebb napokon is otthonossá teszi a teret.

BOROSPINCE és hagyomány: a ház alatt egy hűvös borospince várja az új gazdát – ideális a saját termés tárolására vagy a nyári hőség elöli menekülésre. Hordók és felszerelés a ház ajándéka. . .

ERKELY a város felett: a 4 m²-es erkélyről a környező vidék panorámája tárul elénk. Itt a reggeli kávé mellé nem zaj, hanem madárcsicsergés és friss hegyi levegő jár.

TERMŐ édenkert: Számtalan gyümölcsfa, gondozott virágok, fűszernövények mindenfelé, a föld és a növények szeretete látszik minden négyzetméteren.
Kinek keressük az új GAZDÁJÁT?
Olyan új tulajdonost keresünk, aki nem csak egy "telket" lát itt, hanem értékeli a befektetett munkát. Ideális választás:

- egyedülállóknak
- gyerekkel élőknek
- fiatal párnak, akik saját biokertet és hétvégi menedéket szeretnének
- természetkedvelőknek, akiknek fontos a város közelsége (autóval pár perc! ), De a csendet választják.

. . . . És Mindenkinek, aki továbbvinné azt a gondoskodást, amit az előző tulajdonostól örököl.

? ? ? ? a jövő BEFEKTETÉSE
Ez a birtok kiváló állapotban van, azonnal használatba vehető, de bővíthető és alakítható is, komfortosabbá tehető igény szerint.
Az ingatlanpiac változik, de az ilyen „szeretet-ingatlanok” ritkán maradnak sokáig szabadon.

Ne hagyja, hogy ez a tündérkert másé legyen! Jöjjön el, érezze meg a hely energiáját, és legyen Ön az, aki továbbírja ennek a kertnek a történetét.

? ? ? ? Hívjon bizalommal, nézzük meg együtt ezt a csodát élőben is! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi jó állapotú 1 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Zalaegerszeg oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 6600000 Ft és mivel az alapterülete 32 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 206250 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gérusz Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Zalaegerszeg - Kossuth út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal