Eladó jó állapotú ház - Dunakeszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunakeszi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Házrész
- Alapterület:46 m2
- Telekterület:180 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1977
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Saját parkoló
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:Udvari
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Casa Futura Kft.
+36-(70)-399-0399
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Felső-Alagi részen egy 46 m...
Eladó Dunakeszi közkedvelt részén, Felső-Alagi részen egy 46 m²-es, 1977-ben épült, tégla építésű házrész, saját garázzsal.
Az ingatlan délnyugati fekvésű, ennek köszönhetően világos és napfényes. a ház komfortját 2 darab klíma is növeli. a házhoz tartozik egy 11 m²-es erkély, amely kellemes teret biztosít pihenésre vagy reggeli kávézásra.
Továbbá rendelkezésre áll egy 8 m²-es pince, amely kiváló tárolási lehetőséget nyújt. Az ingatlanhoz tartozik egy kb. 60 M²-es saját kert is, amely ideális kertészkedésre, kikapcsolódásra vagy kisebb kerti programokra.
Az ingatlan állapota közepes, igény szerint felújítható, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja. a környék csendes és rendezett, ugyanakkor kiváló az infrastruktúra: bevásárlási lehetőségek és tömegközlekedés is kényelmes sétatávolságra található.
Ideális választás lehet első lakásnak, pároknak, kisebb családnak vagy befektetésnek is.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Dunakeszi jó állapotú 2 szobás házrész? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó házrészről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dunakeszi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 64900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1410870 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Casa Futura Kft. összes hirdetése között, vagy akár a/az MPD Hungary Kft. összes hirdetése között is.

