Eladó jó állapotú nyaraló - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:17 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:56 m2
- Telekterület:1159 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Garázsban
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:I
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Balogh Attila
+36-(30)-953-6051
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: A20260624A
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó nyaraló/zártkerti ingatlan Józsán!
Debrecen (Alsójózsa) városrészén, a város zajától távol, de mégis könnyen elérhető környezetben egy igazán egyedi jellegű ingatlan vár új gazdájára. A 2006-ban épült, könnyűszerkezetes faház technológiával készült otthon egy 1159 négyzetméteres, két utcára nyíló telken helyezkedik el, így a csendes, természetközeli élet minden feltétele adott.
A lakótér 55 négyzetméter, amely egy hálószobából, egy fürdőszobából és egy tágas, nyitott konyhás nappaliból áll. A fűtést gázkonvektor és egy hangulatos cserépkályha egyaránt biztosítja, a tető pedig cserepes lemezfedést kapott.
A házhoz tartozik egy körülbelül 10 négyzetméteres terasz, valamint egy 43 négyzetméteres, fedett nyári konyha – ez utóbbi az ingatlan igazi különlegessége. Itt kemence, füstölő, kenyérsütési lehetőség és hagyományos élelmiszer-feldolgozási megoldások várják azokat, akik szeretnek a konyha körül tevékenykedni.
Az ingatlan nemcsak a házzal, hanem a teljes berendezéssel és rengeteg hasznos eszközzel együtt kerül értékesítésre.
Maga a telek kifejezetten alkalmas önellátó gazdálkodásra: gyümölcsfák, veteményes és konyhakert is található rajta, az öntözést pedig vezetékes víz és két fúrt kút segíti. Így akár saját termények előállítására is tökéletes ez a birtok.
A hivatalos nyilvántartás szerint az ingatlan gyümölcsös és gazdasági épület besorolású, aranykorona értékkel. Ennek megfelelően kizárólag készpénzes vásárlás lehetséges, a vásárlást követően pedig kifüggesztési eljárásra kerül sor.
Akár otthonnak, akár egy természetközeli életmódot lehetővé tevő bázisnak keresünk helyet, ez az ingatlan különleges lehetőséget kínál.
Hol található?
-Debrecen, Alsójózsa városrész
-Csendes, természetközeli környezet
Az ingatlan alapadatai
-Építés éve: 2006
-Technológia: cseh faház
-Hasznos alapterület: 55 m²
-Telek: 1159 m², két utcára nyíló
Helyiségek
-1 hálószoba
-1 fürdőszoba
-Tágas nappali konyhával egybenyitva
Fűtés és tető
-Fűtés: gázkonvektor + cserépkályha
-Tetőfedés: cserepes lemez
Kültéri terek
-Terasz: kb. 10 m²
-Fedett nyári konyha: 43 m² (kemencével, füstölővel, kenyérsütési lehetőséggel, élelmiszer-feldolgozó eszközökkel)
A vételár tartalmazza (berendezés és eszközök)
-Must- és borkészítő felszerelések, hordók
-Befőzéshez szükséges eszközök
-Hús- és halfeldolgozó eszközök
-Kerti szerszámok és munkagépek
Telek és kert
-Gyümölcsfák, veteményes, konyhakert
-Öntözés: vezetékes víz + 2 fúrt kút
-Alkalmas önellátó gazdálkodásra
Jogi tudnivalók
-Nyilvántartás szerint: gyümölcsös + gazdasági épület
-Aranykorona érték: 3, 42
-Csak készpénzes vásárlás lehetséges
-Vásárlást követően kifüggesztésre kerül
További, bővebb információkért hívjon bizalommal, akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség, (06 30 301 7680 vagy 0630 953 6051)
További ingatlankinálatunkat megtekintheti a www. Teleingatlan. Hu weboldalunkon. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Megfogott ez az eladó debreceni jó állapotú 2 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Debrecen oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 35 900 000 HUF és mivel az alapterülete 56 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 641 071 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Balogh Attila összes hirdetése között.

