megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXIII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:119 m2
  • Telekterület:250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2026
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Dupla komfortos
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Ördög Klára
Ördög Klára
+36-(70)-944-7998
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ikerház, Budapest 23. kerület, Orbánhegy, 119nm, 1099000...


Új építésű ikerház soroksár kertvárosi részén – tágas terek, modern műszaki tartalom, családokra TERVEZVE

109, 9 millió Ft | Céges kivitelezés | Hitelezhető | Várható átadás: 2026 év vége

Soroksár közkedvelt kertvárosi részén kínáljuk megvételre egy új építésű, kétszintes ikerház mindkét felét, saját, elkerített telekrésszel és autóbeállóval.

A nettó 119–126 m²-es, duplakomfortos otthonok kialakításánál a kényelmes családi élet állt a középpontban. Az átgondolt alaprajz, a korszerű műszaki megoldások és a kiváló elhelyezkedés együtt teszik ezt az ingatlant igazán különleges ajánlattá.

A földszinten előtér, egy külön nyíló hálószoba, fürdőszoba, háztartási helyiség, valamint egy tágas, amerikai konyhás nappali–étkező kap helyet, amely közvetlen kapcsolatban áll a kerttel és a közel 25 m²-es, részben fedett terasszal.

Az emeleten három külön nyíló 11 m²-nél nagyobb hálószoba, gardrób, fürdőszoba kialakításra. Az emeleti erkély tovább növeli a lakók kényelmét, kellemes helyszínt biztosítva a pihenéshez.

Az ingatlan műszaki tartalma:
tégla falazat,
• 15 cm-es dryvit hőszigetelés,
hanggátló falazat a két lakás között,
• cserépfedés,
• korszerű műanyag nyílászárók,
hőszivattyús rendszer,
padlófűtés,
energiatakarékos működés és alacsony fenntartási költségek.

A H6-os hév, több buszjárat, az M0-s körgyűrű és az M5-ös autópálya gyorsan elérhető, míg az Auchan Soroksár és a környező bevásárlóövezet a mindennapokat teszi kényelmessé.

Ha olyan otthont keres, ahol a kertvárosi nyugalom, a modern technológia és a valóban élhető terek találkoznak, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.

Hívjon bizalommal a hét bármely napján, akár hétvégén is! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XXIII. kerületi új építésű 5 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XXIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 109900000 HUF és mivel az alapterülete 119 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 923529 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ördög Klára összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal