Eladó jó állapotú ház - Lovászi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Lovászi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:95 m2
- Telekterület:868 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2 + 2 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:Nem beépíthető
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:D
- Kilátás:Kertre néző
- Internet:Nincs
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Szokoli Katalin
+36-(30)-554-5797
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Lovásziban csendes, zöld környezetben családi ház eladó
Lovásziban csendes, zöld környezetben családi ház eladó.
A település Zala vármegyében, az M7-es autópálya leágazásától 5 km-re, a szlovén határ közvetlen közelében, Lentitől 10 km-re található. Az ingatlan a falun belül kiemelkedően jó helyen van, óvoda, iskola, háziorvos, gyógyszertár, fogorvos, bolt, buszmegálló néhány perc alatt elérhető gyalogosan. a tégla épület egy keleti tájolású domboldalon helyezkedik el, gyönyörű kilátással. a ház hasznos alapterülete 95m2, amely a következő helyiségekből áll: 2 szoba, 2 félszoba, konyha-étkező, kamra, fürdő-wc, közlekedő, 2 szélfogó. a tágas udvaron gyümölcsfák, fenyőfák találhatóak, akár egy zöldségeskert is kialakítható. a ház rendelkezik tárolásra kiválóan alkalmas pincével és padlással, az ablakokon műanyag redőnyök vannak. a fűtés konvektorokkal, a melegvíz-előállítás gázbojlerrel történik. a legnagyobb szobában egy fatüzelésű kandalló is található. Az ingatlan ikerház egyik tagja, de külön helyrajzi számmal bír. Tehermentes, a tulajdoni viszonyok rendezettek.
A félszobákban szőnyegpadló, a szobákban jó állapotú tölgyfapadló van, a többi helyiség járólapos burkolatú.
Belső képekért, további információkért hívjon! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó lovászi jó állapotú 2 egész és 2 fél szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Lovászi oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 24 900 000 HUF és mivel az alapterülete 95 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 262 105 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szokoli Katalin összes hirdetése között.

