Eladó felújítandó lakás - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:16 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Csúsztatott zsalus
- Alapterület:74 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Csatorna:Van
- Közös költség:23 247 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Papp-Horváth Katalin
+36-(30)-400-1537
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328137
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Eladó lakás a x. kerületben! ! !
Budapest x. kerületében kínálunk megvételre egy 74 nm -es, 3 szobás, felújítandó lakást.
A lakás világos, tágas terekkel rendelkezik, jó elosztásának köszönhetően, tökéletes választás családoknak.
A három külön nyíló szoba sokféle élethelyzethez alkalmazkodik.
Az ingatlan felújítandó állapotú, teljes mértékben saját igényre szabható.
Közlekedése kiváló, több villamos és buszmegálló is van a közelben.
Ügyfelein részére teljes jogi és ingyenes banki tanácsadással állunk rendelkezésre.
Ha látsz fantáziát egy jó adottságú ingatlanban, érdemes megnézni.
Várom hívásod a hét minden napján 9-20 h között.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.
Referencia szám: m328137 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi felújítandó 3 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest X. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 71900000 Ft és mivel az alapterülete 74 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 971622 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Papp-Horváth Katalin összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest I. kerület Krisztina körút 32 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.