Eladó újszerű állapotú lakás - Cegléd (23399474)
+ 28 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú lakás Cegléd

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
59 900 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Cegléd
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:50 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Kiszel Éva
Kiszel Éva
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK058527
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Cegléd, Eladó újszerű állapotú lakás - Cegléd

Eladó Pest vármegyében Cegléden a belvárostól néhány perc sétára egy 59 nm -es kertkapcsolatos galériás lakás. Az ingatlan pár éve teljes felújításon esett át, minőségi alapanyagokból a tulajdonos saját részre újíttatta fel az alapoktól a tetőig. Ide csak költözni kell. Az ingatlan vegyes falazatú, cserép fedésű. a villany, víz, és- fűtéshálózat cserélve lett. Új burkolatok, új műanyag nyílászárók elektromos redőnnyel ellátva. a ház új tetőt is kapott. a burkolat vízálló laminált parketta. Az otthon melegét kondenzációs gázkazán biztosítja, illetve egy hűtő- fűtő klíma. Rezsije nagyon kedvező. a nagy amerikai-konyhás nappaliból egy ízlésesen megálmodott galériára érhetünk, ami a hálószobát biztosítja. Mellette a folyosóról elérhető a kisebbik szoba, illetve fürdő, külön wc és egy tárolásra alkalmas mosókonyha. a házhoz egy kis kertrész is tartozik ami le lett kerítve, kiülőként is szolgál fedett kilépővel. a lakáshoz még tartozik 2db 3. 2 Nm es kerti tároló. Az ingatlan még kap egy külső színezést és nemes vakolatot. a bútorok megegyezés tárgyát képezik. Ajánlom első lakás vásárlóknak, kisgyermekes családnak egyaránt. Illetve akik nem akarnak felújítással bajlódni. a közelben néhány perc sétára a városközpontban minden megtalálható. Iskola, óvoda, Posta, közért, áruház, Kormányhivatal, Bíróság stb. További információért keressen bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Ceglédi újszerű állapotú 2 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Cegléd oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1198000 HUF/m2.

Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kiszel Éva összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Cegléd összes hirdetése között is.

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal