Eladó jó állapotú lakás - Debrecen (38498683)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:48 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:D
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:C
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Tokaji Anna Mária
Tokaji Anna Mária
+36-(20)-942-0727
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 1832
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

RITKA LEHETŐSÉG! FÖLDSZINTI, KERTKAPCSOLATOS lakás – akár MOZG...


Ritka lehetőség! Földszinti, kertkapcsolatos lakás – akár mozgásukban korlátozott személyek számára is.

BELVÁROS szomszédságában, a wesselényi lakótelepen, 12 lakásos társasházban eladó egy földszinti, kertkapcsolatos, hangulatos, napfényes, 48 négyzetméteres, étkező + konyha + nagyszobás lakás.

- Nagyméretű, déli fekvésű étkező közvetlen kertkapcsolattal
- gépesített, felújított konyha
- lényegében egylégterű konyha, étkező és előszoba
- különálló spájz
- különnyíló, nagyméretű szoba
- kádas fürdőszoba
- külön WC
- újszerű, műanyag nyílászárók redőnnyel, rovarhálóval
- mért távfűtés
- nagy teljesítményű hűtő-fűtő KLÍMA
- kifejezetten alacsony fenntartási költség
- 15 cm-es homlokzati szigetelés a külső falon
- rendezett tulajdoni viszonyok
- tiszta, rendezett lakókörnyezet

A lakás eredendően mozgásukban korlátozott személyek számára készült, ezért az ajtók szélessége a szokásosnál nagyobb és nincsennek küszöbök sem.

A lakás alkalmas ügyvédi iroda, orvosi rendelő, szépségszalon vagy bármely más csendes vállalkozás kialakítására is. a közvetlen kertkapcsolatnak köszönhetően az ingatlan 2 bejárattal rendelkezik.

A kedvelt és élhető – belvárossal szomszédos – Wesselényi lakótelep elhelyezkedéséből adódóan a tömegközlekedés és az infrastruktúra kiváló. a Debrecen városa által nyújtott lehetőségek akár gyalog, akár a tömegközlekedés igénybevételével könnyedén elérhetők. Az 5-ös trolibusszal a Kassai úti campus és a Műszaki Kar 10 perc, a Nagyállomás pedig 5 perc alatt érhető el. a 14i, 21, 30, 30a, 30n, 37, 43 és A1-es járatokkal a város minden pontja könnyen megközelíthető.

A lakás jó állapotú, hangulatos, míg a környezete kellemes, barátságos. Igazán jó választás lehet számos élethelyzetben akár saját célra, akár befektetésnek is.

Szívesen fogadom érdeklődését akár hétvégén is. Tokaji Anna Mária

Referencia szám: 1832-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Debreceni jó állapotú 1 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 53900000 Ft és mivel az alapterülete 48 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1122917 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tokaji Anna Mária összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal