Eladó lakás Hajdú-Bihar megye (1759 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 759 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55534323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen egyik kedvelt, zöldövezeti részén, Tócóvölgyben eladó egy 59 m2-es, jó elosztású lakás egy 4 emeletes társasház 4. eme...
58 490 000 HUF
991 355 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96646443)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt városrészében, Tócóskertben, a Derék utcán kínálok megvételre egy 1. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás, igényesen fe...
58 000 000 HUF
1 054 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (12491339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Epreskert városrészében, a Mikepércsi út közelében (nem közvetlenül az út mellett), eladó egy 53 m² alapterületű, 2. e...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74986773)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, Tócóvölgyben, az Egressy Béni téren eladó egy 66 m2-es, 3 szobás lakás 4 emeletes, sátortetős társasház 2. emeleté...
76 400 000 HUF
1 157 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53796945)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó tégla építésű lakás Debrecen Nagyerdőalja Tulajdonostól eladó, tégla építésű lakás. Debrecen Nagyerdőalja Laktanya utcá...
82 900 000 HUF
1 167 605 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47317353)
44 perce a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert, Jerikó utcán 54nm, 2szobás, loggiás, étkezőkonyhás, nyugati tájolású karbantartott lakás eladó! (Panelprogramo...
51 900 000 HUF
961 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (35674993)
45 perce a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben az Egyetem sugárúton, az egyetem főépülete mellett 44 nm-es, nappali + hálószobás, 3. emeleti, felújított lakás lif...
63 900 000 HUF
1 452 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82714249)
45 perce a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Vénkert – világos, jó elosztású 2+1 szobás lakás teljes bútorzattal eladó Debrecen közkedvelt részén, a Vénkertben, a...
57 900 000 HUF
1 092 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi panel lakás hirdetés (41473925)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENTÉS! ! Püspökladány központjában a Damjanich utcán eladó egy első emeleti erkélyes, klímás 58 nm-es lakás! A lakás...
39 900 000 HUF
687 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39279364)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓDebrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszford...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (67223447)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúszoboszló kertvárosi övezetében egy mindössze 6 lakásból álló modern, gyönyörű társasház építése vette kezdetét. Hajdúszob...
58 900 000 HUF
920 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (95513722)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, 3 hálószobás, 2 fürdőszobás lakás kulcsrakész kivitelben! Ha egy modern, kényelmes és energiatakarékos új otthont...
111 600 000 HUF
1 162 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34345479)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium lakás teljesen kész fürdővel és beépített konyhával! Olyan új otthont keresel, ahol a fürdőszoba és a kon...
157 200 000 HUF
988 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66991522)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó – kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki Egyetem kö...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72955442)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Gyöngyösi utcában eladásra kínálok egy 52 m2-es, teraszos lakást! A lakás praktikus kialakításának köszönhetően kény...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (88322483)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúszoboszló, Fürdőnegyed – nappali + 3 szobás, dupla erkélyes lakás a Hungarospa közelében Hajdúszoboszló közkedvelt Fürdőn...
74 900 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72473192)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, 2 szobás, loggiás lakás az egyetem műszaki karának KÖZELÉBEN Az egyetem műszaki Karának szomszédságában eladó egy ...
59 500 000 HUF
1 144 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói panel lakás hirdetés (71384489)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdúszoboszló egyik legkedveltebb részén, a Szilfákalja 20. Szám alatt kínálunk megvételre egy 1. emeleti, 83 m²-es, kiváló el...
69 000 000 HUF
831 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53932676)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrészén, a Nagyerdő lábánál, egy 2 szobás, 1. emeleti, világos és napf...
82 900 000 HUF
1 105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26247163)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Libakert frekventált részén eladó egy 56nm-es, 2 nagy szobás, étkező konyhás 4. emeleti lakás. Az ingatlan főbb...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 88 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Hajdú-Bihar megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Hajdú-Bihar megye területén található eladó lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Debrecen,   eladó lakás Debrecen,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 10 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 15 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 20 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 25 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 30 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 35 millióig,   eladó lakás Hajdú-Bihar megye 40 millióig,   eladó ház Hajdú-Bihar megye,   eladó nyaraló Hajdú-Bihar megye,   eladó telek Hajdú-Bihar megye,   eladó tanya Hajdú-Bihar megye,   kiadó ház Hajdú-Bihar megye,   kiadó lakás Hajdú-Bihar megye,   kiadó nyaraló Hajdú-Bihar megye,   albérlet Hajdú-Bihar megye
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei lakások között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.