Eladó lakás Baranya megye (1474 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 474 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (37743544)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha valaki nem egy 15 lakásos panellépcsőházból szeretne hazaérkezni, akkor ez a hirdetés neki szól! ! Pécs-régi kertváros csal...
50 990 000 HUF
980 576 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi panel lakás hirdetés (89994161)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! Mohácson, az Ete János utcában, teljes körűen felújított földszinti lakás eladó – akár teljes berendezéssel! ...
35 000 000 HUF
853 658 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (98879354)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Mohácson, a Széchenyi tértől mindössze 600 méterre, kiváló állapotú, 2022-ben teljes körűen felújított, két külön bejáratú lakr...
79 000 000 HUF
692 982 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (72933213)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Földszinti lakás eladó Mohácson, a déli városrészen – kis lakásszámú társasházban. Mohács déli városrészén eladó egy földszin...
7 900 000 HUF
179 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (43923355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Belvárosi lakás Mohácson – ritka lehetőség saját ízlésre szabható otthon kialakítására A fotók egyes helyisé...
38 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39333684)
38 perce a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó frekventált helyen Pécs Uránvárosban, a Veress rendelő közelében egy vezetékig felújított 50 nm-es lakás. Felosztása napp...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (76837673)
49 perce a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Kertvárosban, az Aidinger János út elején, teljeskörűen felújított, modern, 70 nm-es, 3, 5 szobás, erkélyes, 10/földszinti...
62 500 000 HUF
892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (44752452)
49 perce a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pécs-Egyetemvárosban, a Rókus domb aljánál, a Xavér utca legelején, teljeskörűen felújított és átalakított, modern, 70 nm-es, 3...
74 900 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (33443721)
49 perce a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban, az Erika utcában 3/1. emeleti, 47 m²-es, 2 különnyíló szobás lakás eladó. A felújítás tartalma: -teljes v...
50 900 000 HUF
1 082 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (38353669)
53 perce a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs egyetemvárosban eladó második emeleti, azonnal költözhető lakás! Pécsen, az Ifjúság útján eladó egy 35 m2-es, 2 szobás, ...
37 000 000 HUF
1 057 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (36553998)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Mecsekoldal Belvároshoz közeli, jól megközelithető részénmindjárt kész új épitésű 4 lakásos társasház földszintii, kertkap...
79 900 000 HUF
1 268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (82228317)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs- kertvárosban egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panellakás! a lakás praktikus elrendezésű, két külön nyíló szobával rendel...
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (95234393)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (58634849)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (63432435)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52868272)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (27634562)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a lakás egy valódi hangulatos otthon, ahol az új tulajdonosok minden nap élvezhetik a belvárosi élet nyújtotta kényelmet és ...
64 999 000 HUF
1 120 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (76222337)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs kertvárosban CSOK-ra, Start Hitelre alkalmas felújított lakás! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: lk058792
42 990 000 HUF
826 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (37244185)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
32 500 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (57464495)
1 órája a megveszLAK-on