Eladó telek - Aba
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Aba
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:3039 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Utcában
- Víz:Utcában
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Utcában
- Kapcsolatfelvétel

Halász Gábor
+36-(30)-631-0177
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK098061
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek, Aba, Eladó telek - Aba
Eladó egy tágas telek az Abához tartozó Belsőbárándon! Kiváló lehetőség befektetőknek és családok számára!
Eladásra kínálunk egy több mint 3000 m²-es telket Belsőbárándon, egy csendes, nyugodt zsákfaluban.
A telek kiváló elhelyezkedésű: Székesfehérvár és az M7-es autópálya mindössze 8 perc alatt, a Balaton partja 25 perc alatt elérhető, emellett rendszeres buszjárat, valamint ritkábban vonat is biztosítja a közlekedést.
A telek minden közműve az utcából elérhető, és mindössze egyetlen oldalon szomszédos másik ingatlannal, így biztosítja a zavartalan nyugalmat. a telken egy családi ház alapozása már elkezdődött, a kész építési terveket a tulajdonos díjmentesen átadja az új tulajdonosnak.
További előny, hogy a terület osztható, így akár két telekként is hasznosítható. Az ár rendkívül kedvező: 10. 500 Ft/m²!
Ideális választás lehet saját otthon építésére, befektetésre vagy akár több családi ház kialakítására.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget, tekintsük meg együtt!
Referencia szám: tk098061 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Abai telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Aba oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Halász Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Székesfehérvár, Vörösmarty tér összes hirdetése között is.

