Eladó telek - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:2513 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Puskásné Ember Ninette
+36-(30)-733-5627
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M311721
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Telek, Szeged, Eladó telek - Szeged
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájának legcsendesebb részén - a Tisza szomszédságában -, akár 6 ház építésére is alkalmas, 2513 m2-es építési telek, - igény esetén építési tervvel, kivitelezéssel együtt - eladó. Közművek a telken. Ajánlom a könnyen megközelíthető területet olyan családok, építési vállalkozók, vagy befektetők részére, akik Újszegeden, természetközeli miliőben gondolják megépíteni álmaik otthonát és a centrumhoz közel, de a város zajától mentesen szeretnék élvezni a mindennapokat. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére.
Referencia szám: m311721 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Szóba jöhet nálad ez az eladó szegedi telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Puskásné Ember Ninette összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

